El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – El-Kadr Suresi’nin Faziletleri PDF EPUB İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı Hakkında Bilgiler

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK çıkarmış olduğu El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabını PDF İndirEl-Kadr Suresi’nin Faziletleri 02.07.2021 Pdf İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan El-Kadr Suresi’nin Faziletleri kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK ait olan El-Kadr Suresi’nin Faziletleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı 02.07.2021 tarihinde Ahmet Mahmut Ünlü tarafından yazılıp CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK tarafından basılmıştır. El-Kadr Suresi’nin Faziletleri kitabında toplamda sayfa bulunmaktadır. Sizler için El-Kadr Suresi’nin Faziletleri kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı Özeti – El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı Açıklaması

Übeyy ibnü Ka’b (Radıyallâhu Anh)dan rivâyet edilen bir hadîs-i şerîfte Rasûlüllâh (Sallellâhu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurmuştur:
“Her kim Kadr Sûresi’ni okursa kendisine Ramazân(-ı Şerîf) ayını oruçla geçirmiş ve Kadir Gecesi’ni ihyâ etmiş kimse gibi ecir (sevap) verilir.” (Ebû İshâk Ahmed es-Sa’lebî, el-Keşfü ve’l-beyân, rakam:3560, 30/56-57; Yahyâ ibnü Huseyn eş-Şecerî, el-Emâli’ş-Şeceriyye, rakam: 478, 1/126-128; Ebu’l-Hasen ‘Alî el-Vâhidî, el-Vasît, rakam:1402, 4/532; el-Müstağfirî, Fezâilü’l-Kur’ân, rakam:1264, 2/790;)
Rahmân ve Rahîm olan adıyla (başlıyorum). Bütün hamdler âlemlerin Rabbi olan Allâh-u Te‘âlâ’ya mahsustur. Salât-ü selâm Rasûlüllâh (Sallellâhu Aleyhi ve Sellem)e, Ehl-i Beyti’ne ve sahâbesinin tümünün üzerine olsun. Âmîn!
Bizlere bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ni ihsân ettiğini bildirmek üzere Kadr Sûre-i Celîlesi’ni inzâl buyuran Allâh-u Te‘âlâ’ya sonsuz hamd-ü senâlar eder, Kadr Sûresi’nin nüzûlünün yegâne vesîlesi olan Muhammed Mustafâ (Sallellâhu Aleyhi ve Sellem)e ve Kadr Sûresi’ni en iyi sûrette tilâvet eden ashâbına, özellikle Kadr Sûresi’nin fazîletlerini beyân eden Ehl-i Beyti’ne sınırsız salât-ü selâmlar ederim.
Şunu ifâde etmek isterim ki; bizlere Kadir Gecesi’nin bağışlandığını açıklayan Kadr Sûre-i Celîlesi’nin Allâh-u Te‘âlâ nezdinde ne kadar kadr-u kıymete sâhip olduğunu ve maddî-mânevî hâcetlerin husûlü (isteklerin meydana gelmesi) husûsunda bu sûreyi okumanın ne kadar çok havâssı (özel fazîletleri) bulunduğunu bugüne kadar mütâlaa ettiğim eserlerde görünce bu mübârek sûreyi ne zaman, hangi sayı üzere okumamızın bizlere dünyâ ve âhirette neler kazandıracağını beyân sadedinde bir risâle telîf etmeyi münâsip gördüm.
Böylece risâlemiz beş bölümden derlenmiş oldu ki:
Birinci bölüm: “Kadr Sûresi’nin Fazîletleri Hakkında Hadîs-i Şerîfler” başlığı altında kaydedilmiştir.
İkinci bölüm: “Kadr Sûresi’ni Belli Vakitlerde Okumakla İlgili Sahâbe-i Kirâmdan, Ehl-i Beyt İmamlarından ve Meşâyihtan Rivâyetler” başlığı kaydıyla tasnîf edilmiştir.
Üçüncü bölüm: Âhiret İşleri İçin Kadr Sûresi Okumakla İlgili Sahâbe-i Kirâmdan, Ehl-i Beyt İmamlarından ve Meşâyihtan Rivâyetler” başlığı tahtında telîf edilmiştir.
Dördüncü bölüm: “Dünyâlık İşler İçin Kadr Sûresi Okumakla İlgili Sahâbe-i Kirâmdan, Ehl-i Beyt İmamlarından ve Meşâyihtan Rivâyetler” başlığı altında kaydedilmiştir.
Beşinci bölüm ise: “Kadr Sûresi ile Kılınan Fazîletli Namazlarla İlgili Sahâbe-i Kirâmdan, Ehl-i Beyt İmamlarından ve Meşâyihtan Rivâyetler” ismi altında sizlere arz edilmiştir.
Allâh-u Te‘âlâ yaşadığımız hayat boyunca, cümlemizi ölene kadar Ehl-i Sünnet îtikādından zerre miktârınca inhırâf etmemek kaydıyla alacağımız abdestlerden sonra, kılacağımız namazların ardından, sabah-akşam ve uyumadan önce sürekli Kadr Sûresi’ni tilâvet ederek ondan hâsıl olacak ecirlerden âzamî derecede istifâdeye muvaffak buyursun. Âmîn!

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Kur'an Fihristi (Ciltli) Ayet Bulma Rehberi Pdf İndir - ERKAM YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: El-Kadr Suresi’nin Faziletleri

Yayınevi / Marka: CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK

Yazar: Ahmet Mahmut Ünlü

Basım Tarihi: 02.07.2021

Sayfa Sayısı:

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabı İndirme Linkleri – El-Kadr Suresi’nin Faziletleri İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri PDF Google Drive İndirme Linki

El-Kadr Suresi'nin Faziletleri Pdf İndir - CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri PDF Yandex Disk İndirme Linki

El-Kadr Suresi'nin Faziletleri Pdf İndir - CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri PDF Alternatif İndirme Linki

El-Kadr Suresi'nin Faziletleri Pdf İndir - CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


El-Kadr Suresi’nin Faziletleri Pdf İndir – CÜBBELİ AHMET HOCA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül