Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – Divanımdaki Erkekler PDF EPUB İndir

Divanımdaki Erkekler Kitabı Hakkında Bilgiler

Divanımdaki Erkekler Kitabı AYRINTI YAYINLARI çıkarmış olduğu Divanımdaki Erkekler Kitabını PDF İndirDivanımdaki Erkekler 24.06.2021 Pdf İndir

Divanımdaki Erkekler PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Divanımdaki Erkekler kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Divanımdaki Erkekler Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AYRINTI YAYINLARI ait olan Divanımdaki Erkekler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Divanımdaki Erkekler Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Divanımdaki Erkekler Kitabı 24.06.2021 tarihinde David Rensin tarafından yazılıp AYRINTI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Divanımdaki Erkekler kitabında toplamda 304 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Divanımdaki Erkekler kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Divanımdaki Erkekler Kitabı Özeti – Divanımdaki Erkekler Kitabı Açıklaması

Seks, nadiren sadece sekstir!..
Şu anda, klinik psikolog Dr. Brandy Engler’in muayenehanesindeyiz. O bir seks tera-pisti. Divanına kadınların uzanacağını ve onların cinsel sorunlarına çare bulacağını umarken bir dizi erkeği karşısında bulan. David, Alex, Paul, Charles, Casey, Mark, Bill ve diğerleri… Bunlar kitap boyunca adı geçen, sorunlarına ve en mahrem sırlarına ortak olacağımız hastaları doktorun. İsimleri bize yabancı gelebilir belki ama onlar hayatın her anında karşımızda, yanımızda veya yatağımızda olabilecek erkeklerden öyle pek de farklı değiller. Engler’in divanındaki bu erkekleri farklı kılan, kendi bildik yöntemleriyle çözemedikleri cinsel sorunlarına uzman bir hekimin divanına uzanarak çözüm arama cesaretini göstermeleri…
“Seks yalnızca seks midir?”, “Seks, kadın ve erkek için ne ifade eder?”, “Aşk ve cin-sellik ayrı dünyaların olguları mıdır?”, “Kadınlar erkeği aşk nesnesi haline getirirken erkekler neden kadınları seks nesnesine dönüştürür?” Bunlar gibi daha pek çok soru-ya yanıt arayan Divanımdaki Erkekler, tüm sorunlara çözüm bulamasa da bugüne dek doğru bildiğimiz bütün varsayımları ve klişeleri altüst ederek önemli bir gerçeği ortaya çıkarıyor: Cinsellik erkekler için doğrudan dışa vuramadıkları özel, önemli, güçlü ve arzulanan biri olma isteğini dolaylı yoldan elde etme sahasıdır.
Divanımdaki Erkekler bir seks günlüğü, ilişki rehberi veya cinsel dürtülerinden dolayı günah çıkaranların aforoz edildiği bir kitap değil. Bu kitap, okuru, başlangıç noktası seks, varış noktası çok bilinmeyenli bir denklem olan bir keşfe sürükleyerek cinselliğe ve ilişkiye ilişkin yeni bir bakış açısı geliştirebilmeyi hedefliyor. Üstelik Dr. Engler bunu, kendi ilişkilerine ve tutkulu aşkına dair ayrıntıları da vererek içtenlikle ve kelimenin tam anlamıyla sansürsüz gerçekleştiriyor. Her adımından zevk alacağınız, erkeklerin erotik düşüncelerine yapılan bu beklenmedik yolculukta kadınlara, erkeklere, kadınlık ve erkekliğe, ilişkiye, sekse ve tabii ki psikolojiye dair öğrenilecek çok şey var.

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  David Rensin - Divanımdaki Erkekler PDF indir

Kitap Adı: Divanımdaki Erkekler

Yayınevi / Marka: AYRINTI YAYINLARI

Yazar: David Rensin

Basım Tarihi: 24.06.2021

Sayfa Sayısı: 304

Divanımdaki Erkekler Kitabı İndirme Linkleri – Divanımdaki Erkekler İndir

Divanımdaki Erkekler Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Divanımdaki Erkekler Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Divanımdaki Erkekler PDF Google Drive İndirme Linki

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir - AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir

Divanımdaki Erkekler PDF Yandex Disk İndirme Linki

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir - AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir

Divanımdaki Erkekler PDF Alternatif İndirme Linki

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir - AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Divanımdaki Erkekler Pdf İndir – AYRINTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül