Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir PDF Kitap İndir - Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir Kitap İndir

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Prof. Dr. Remide ARKUN – Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir isimli ve Yazarı Prof. Dr. Remide ARKUN olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

 • Paylaşımda bulunduğumuz Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
 • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
 • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir

Yazar Adı: Prof. Dr. Remide ARKUN

Çevirmen: Sonin

Basım Yılı: 2014

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir Hakkında Bilgi 

 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • ÖRNEK SAYFALAR
 • BENZER ÜRÜNLER

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma 

 

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Bugüne kadar iskelet sistemi radyolojisinde kapsamlı örnek ve bilginin birlikte olduğu ilk ve tek Türkçe kaynak !

” İlgili uzmanlıklar için paha biçilemez bir kaynak. Kolay kullanılır ve görsel olarak etkin olarak hazırlanmış format ” 

 • Mükemmel metin ve görüntü kombinasyonunda sayfa yapısı. • Hepsi 2010 sonrasına dayanan güncelleme ve referanslar. • Son derece yüksek kaliteli teknolojiyle oluşturulmuş görselller.


Özellikle radyoloji eğitiminde genelde raporlanmayan travmatik değişikliklere ait örnekler bir çok radyoloji eğitim kurumunun öğretim arşivlerinde de bulunmamaktadır. Oysa gelecekte daha da önem kazanacak olan hekimin mesleki sorumluluğu ile ilgili konular acil servise baş vuran travma hastalarının da raporlanmasını gerektirecek olup, bu konuda önemli bir bilgi ve deneyim gereksinimine ihtiyaç vardır.

Travma ile ilgili kitap omuz, dirsek, el ve el bileği, pelvis ve kalça, diz ve ayak bileğine ait kemik ve diğer komponentlerin ve bu eklemlerin komşuluklarındaki kemiklerin, kasların ve diğer yumuşak dokuların travma sonucu oluşmuş değişikliklerini, kemiğin travma ile karışacak varyasyonlarını çok detaylı ve geniş bir şekilde açıklamakta ve kesitsel grafik ve örnekler ile çok detaylı bilgi vermektedir.

kitapta direkt grafi yanı sıra tüm diğer kullanmakta olduğumuz görüntüleme yöntemlerine ait detaylı örnekler mevcuttur.
Bu kitap radyoloji eğitimi alan genç meslektaşlarımızın kas-iskelet radyolojisi konusunda rehberi olabilecek niteliktedir. Radyoloji pratiğindeki meslektaşlarımız için ise önemli bir başucu kitabı olacaktır.

“Diagnostic Imaging” serisi kitapların diğer kitaplardan farkı kitaplardaki konular düz metin şeklinde yazılmadığı gibi her iki kitabın tamamında, travmatik ve travma dışı patolojilere ait konularda lezyon tanımı, ayırıcı tanılar, görüntüleme yöntemleri, klinik ve tedaviye ait didaktik ve standart bir sistem mevcuttur.

KAS-İSKELET : TRAVMA;
Amirsys için Diagnostic Imaging: Ortopedik travma ve spor yaralanmaları görüntüleme ile ilgili kapsamlı bir çalışma. Distal femur kırıkların derecelendirmesi konusunda tek bir kitaba bağlı kalmaktansa ve omuz SLAP lezyonlarının bütün çeşitlerinde yine tek bir kitap kullanmaktansa, bu kitap hepsini kapsamaktadır.

 • Bu kitapta diğer Amirsys kitaplarında olduğu gibi maddelere dayalı metin formatında başarılı bir anlatım sistemi kullanıldı, bu da ortopedik travma ve spor yaralanmaları görüntülemede birçok bilginin kısa, özlü ancak tam olarak aktarılmasını sağladı. 
 • Binlerce daha önce yayınlanmamış vaka görüntüleri, işlenen patolojilerin tamamında, teknolojinin son noktasında bir kalite ile sunulmuştur. 
 • Yüzlerce çok kaliteli ve tam renkli resim kitabın görüntülü karakterini destekler ve kırık derecelendirme sisteminde olduğu gibi ilgili anatomi ve patolojilerde de üç boyutlu yapıyı gösterir. Kaynaklar günceldir ve yazılardaki bilgiler bunu gösterir.
 • Her bir klinik bölüm, alanında tanınmış bir uzman tarafından yazılmıştır. Bu kitap sadece yazarların tecrübelerini ve bilgilerini yansıtmıyor, aynı zamanda her bölümde açıklanan patolojilerle ilgili mükemmel şekilli örnekler de sağlanıyor. Her patoloji ile ilgili klasik bir resim vermektense klinik uygulamalarda görülebilecek yaygın ve beklenmeyen uygulamalar sunulmaktadır. Her anatomik bölge için giriş bölümü, yazarın bölge ile ilgili anatomik ve görünütüleme sorunları hakkındaki bakış açısını göstermektedir. 
 • Bu kitabın klinik uygulamalar için paha biçilemez bir kaynak olacağını düşünüyoruz. Kitabı olabildiğince amaca uygun, kolay kullanılır ve görsel olarak etkin olarak hazırlamaya çalıştık. Eser hem tecrübeli yan dal kas iskelet radyologlarına hem radyoloji asistanlarına hem de arada kalan herkes için hazırlanmıştır. Sizin de katılacağınızı umuyoruz.

PEDİATRİK ACİL TIP

Stok Kodu
9786257291101

Fiyat

280,00 TL

Cander Acil Tıp Temel Başvuru Kitabı

Stok Kodu
9786057607447

Fiyat

2.100,00 TL
İndirimli
1.600,00 TL

Pilates Programları ve Çalışma Kitabı 1-2.Kademe

Stok Kodu
9786059528801 – 9786057607324

Fiyat

150,00 TL

Rehabilitasyonda Evrensel Tasarım ve Herkes İçin Erişilebilirlik

Stok Kodu
9786257291057

Fiyat

35,00 TL

Atletik Gelişim – Fonksiyonel Spor Kondisyonunun Sanatı ve Bilimi

Stok Kodu
9786257291064

Fiyat

110,00 TL

Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme

Stok Kodu
9786058742666

Fiyat

75,00 TL

İskelet Sistemi Radyolojisi

Stok Kodu
BMPSTUZ7

Fiyat

180,00 TL
İndirimli
105,00 TL

Solunum Sistemi Radyolojisi: Normal ve Patolojik

Stok Kodu
9789759725002

Fiyat

180,00 TL

Kaslar Kitabı

Stok Kodu
9786057607850

Fiyat

115,00 TL

Ortopedi ve Travmatoloji Tıp Fakültesi Dönem 5

Stok Kodu
9786057607829

Fiyat

90,00 TL

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post
İlgilinizi Çekebilir  Endüstri'de ve Farmasötik Ürünlerde Mikrobiyoloji PDF indir

Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Diagnostic Imaging – Kas İskelet: Travma PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş