Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – Derin Öğrenme (Ciltli) PDF EPUB İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı BUZDAĞI YAYINLARI çıkarmış olduğu Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabını PDF İndirDerin Öğrenme (Ciltli) 01.07.2021 Pdf İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Derin Öğrenme (Ciltli) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BUZDAĞI YAYINLARI ait olan Derin Öğrenme (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı 01.07.2021 tarihinde Ian Goodfellow tarafından yazılıp BUZDAĞI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Derin Öğrenme (Ciltli) kitabında toplamda 848 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Derin Öğrenme (Ciltli) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı Özeti – Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı Açıklaması

“Alanındaki üç uzman tarafından yazılmış olan Derin Öğrenme kitabı, bu konudaki tek kapsamlı eserdir. Kitap, alana girmek isteyen yazılım mühendisleri ve öğrenciler için fazlasıyla gerekli olan geniş perspektifi ve matematiksel hazırlığı sunacak, uzmanlar için de referans olacaktır.”
—Elon Musk, Tesla ve SpaceX CEO’su
 
“Derin öğrenmenin ders kitabı kesinlikle budur. Alanın önemli otoriteleri tarafından yazılmış açık ve kapsamlı bir kitaptır. Derin öğrenmenin nereden geldiğini, nereye gittiğini ve doğru olanın ne olduğunu bilmek istiyorsanız bu kitabı okuyun.”
—Geoffrey Hinton, Toronto Üniversitesi’nde Profesör
ve Google’da Seçkin Araştırmacı
 
“Derin öğrenme 2010’lu yılların başından beri teknoloji dünyasında fırtına gibi esiyor. Uygulama geliştirenler, eğitmenler ve öğrenciler için temel kavramları, pratik yönleri ve ileri düzey araştırma konularını içeren bir ders kitabına ihtiyaç vardı. Bu kitap, alanının en yenilikçi ve üretken araştırmacıları tarafından yazılan ilk kapsamlı ders kitabıdır. Gelecek yıllar süresince de referans kitap olmaya devam edecektir.”
—Yann LeCun, New York Üniversitesi’nde Profesör
ve Facebook Yapay Zekâ Araştırmaları Direktörü
 
“Derin öğrenmeye yeni başlayanların baştan sona okuması, bu konuda çalışanların ise referans olarak bulundurması gereken kapsayıcı bir kitap. Derin öğrenmenin etkisini son yıllarda neredeyse tüm teknolojik alanlarda yoğun biçimde gözlemliyoruz. Bu kitabın Türkçeye kazandırılması önemli bir açığı kapatacak, bu güncel ve önemli konudaki ulusal çalışmaları ivmelendirici etkisi olacaktır.”
—Doç. Dr. Alptekin Temizel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

“Dilimize kazandırılması ile Türkiye’deki derin öğrenme çalışmalarına hız kazandıracağını düşündüğüm özenle hazırlanmış bir eser.”
—Merve Ayyüce Kızrak, Deep Learning Türkiye Ortak Kurucusu

Kitap Adı: Derin Öğrenme (Ciltli)

Yayınevi / Marka: BUZDAĞI YAYINLARI

Yazar: Ian Goodfellow

Basım Tarihi: 01.07.2021

Sayfa Sayısı: 848

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabı İndirme Linkleri – Derin Öğrenme (Ciltli) İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Acayip Bilim ve Eğlenceli Deneyler Kulak Çınlatan Sesler ve Özellikleri Pdf İndir - THE ÇOCUK Pdf İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) PDF Google Drive İndirme Linki

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir - BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) PDF Yandex Disk İndirme Linki

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir - BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir

Derin Öğrenme (Ciltli) PDF Alternatif İndirme Linki

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir - BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Derin Öğrenme (Ciltli) Pdf İndir – BUZDAĞI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler