Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) PDF EPUB İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı Hakkında Bilgiler

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı TİMAŞ YAYINLARI çıkarmış olduğu Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabını PDF İndirDerdimi Seviyorum (Tek Cilt) 28.06.2021 Pdf İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TİMAŞ YAYINLARI ait olan Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı 28.06.2021 tarihinde Hekimoğlu İsmail tarafından yazılıp TİMAŞ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) kitabında toplamda 336 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı Özeti – Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı Açıklaması

“1954’ten beri diyar diyar dolaşıyorum, Allah diyenlerin sayısı artsın diye.” diye başlıyor sözlerine “Derdini Seven Adam” Hekimoğlu İsmail… Aksi halde gecenin ayazına, kışına, soğuğuna, yağmur, çamuruna aldırmadan uzak yakın demeden bir insanı rahatından eden başka ne olabilir!
Hekimoğlu İsmail çağrıldığı her yere bu mefkûre uğruna giderken onu takip eden ve ağzından çıkan her kelimenin kıymetini takdir ederek kayda geçen iki dostu da onunla beraberdi: Ali Erkan Kavaklı ve Recep Şükrü Apuhan…
“Zahmetini çekmediğin mal senin değildir” düsturuyla onlar da talip olmuşlardı zahmet çekmeye. Sordukları sorulara aldıkları cevaplarla yavaş yavaş şekillendi Derdimi Seviyorum
Gidilen yerin, gelen insanların ihtiyacına göre, bazen akvaryumdaki bir balıkla giriyordu derdini anlatmaya, bazen kahvehaneleri dolduran kalabalıklarla… Dünyanın kendisi dert olmayınca alemde ilişki kurulan her nesne dertlere derman bir mevzuya sokuyordu Hekimoğlu’nu. 
“Memleketin bunca meselesi var; sanatımız, edebiyatımız, mimarimiz, eğitimimiz… Çözüm bekleyen onca mesele varken siz hep dini sohbet yapıyorsunuz. Biraz da bunlarla uğraşmak gerekmez mi?”, “Sizin hitap ettiğiniz kitleler iman meselesini halletmiş insanlardır. Bunu bildiğiniz halde niye konuşmalarınızın önemli bir kısmını imani meselelere ayırıyorsunuz?” sorularına verdiği tek cevap, “İslamiyet’te meselelerin başı imandır. Bu meseleleri şimdiye kadar bin defa anlatmışsam, fırsat buldukça yüz bin defa daha anlatırım” oluyordu.
Aşkı, sevdası hayallerini süsleyen güzel “İslamiyet” olan bir insanın sorulan her sorudan, her bakıştan, her hal ve tavırdan hakikate giden bir yol bulmasından, o hakikatle yatıp onunla kalkmasından, onu solumasından, onunla hayat bulmasından daha tabi ne olabilirdi?
“Bedava okuyacağımız bir kitap var. Onu her yerde bulur, her zaman okuyabiliriz. Akıcı ve sürükleyici bir üslupla yazılmış. Bu muazzam eser, kâinat kitabıdır. Şunun bunun kütüphanesinde değil, gören gözlerin önündedir.” diyen Hekimoğlu, Derdimi Seviyorum da gördüğü, duyduğu, okuduğu, tefekkür ettiği, paylaştığı, sevdiği, hasretini çektiği her şeyle kısacası hayatın bizzat kendisiyle kâinat kitabının sayfalarını birer birer çeviriyor. Ta ki Yaratıcımıza giden yol üzerinde gölge yapan perdeler aralansın…
İlgilinizi Çekebilir  Kendime Evet Dedim Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

 

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Derdimi Seviyorum (Tek Cilt)

Yayınevi / Marka: TİMAŞ YAYINLARI

Yazar: Hekimoğlu İsmail

Basım Tarihi: 28.06.2021

Sayfa Sayısı: 336

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabı İndirme Linkleri – Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) PDF Google Drive İndirme Linki

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir - TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) PDF Yandex Disk İndirme Linki

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir - TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) PDF Alternatif İndirme Linki

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir - TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Derdimi Seviyorum (Tek Cilt) Pdf İndir – TİMAŞ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş Bizimbahis Giriş