Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Depo Pdf İndir – Depo PDF EPUB İndir

Depo Kitabı Hakkında Bilgiler

Depo Kitabı İTHAKİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Depo Kitabını PDF İndirDepo 23.06.2021 Pdf İndir

Depo PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Depo kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Depo Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İTHAKİ YAYINLARI ait olan Depo kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Depo Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Depo Kitabı 23.06.2021 tarihinde Rob Hart tarafından yazılıp İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Depo kitabında toplamda 440 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Depo kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Depo Kitabı Özeti – Depo Kitabı Açıklaması

“Düşündürücü bir roman. Büyük Birader ile Büyük İşletmeleri mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor.” –Stephen King
 
“Kapitalist hayatımızın her yanını ele geçiren bir şirkete dair yaratıcı, soluk soluğa bir yakın gelecek distopyası.” –Paul Tremblay
 
Depo, görünürde heyecan verici bir casusluk romanı olsa da yakından bakınca e-ticaret devlerine güven duyarak yaratılan kâbus dolu dünya hakkında uyarı dolu bir hikâye sunuyor.” –Blake Crouch
 
Ekonomik çöküşün ardından geriye sadece Bulut kalmıştı ve Bulut her şeydi. Çöken Amerika’nın çorak topraklarında iş de, güvenlik de, ferahlık da bir online satış firması olan Bulut depolarında bulunuyordu yalnızca. Vizyoner bir girişimcinin rüyası olarak başlayan bu algoritmalar yönetimindeki cennet kesinlikle ütopik bir yaşam vadediyordu. Sorun şu ki bu ütopyanın insanlara ve dünyaya neye mal olduğu konusu herkes için büyük bir gizemdi.
 
Emekli gardiyan ve başarısız mucit Paxton bir şekilde Bulut’a sığınabildiği için kendini şanslı görüyordu ama hiç sevmemesine karşın burada da güvenlik işine koşulmaktan kaçamamıştı. Önünde çözmesi gereken bir uyuşturucu operasyonu ve onu gizli kapaklı işlere bulaştırması muhtemel bir gönül macerası vardı. Sahte bir kimlik ardında gizlenen Zinnia ise herkesin merak ettiği şeyi açığa çıkarmak için kolları sıvamış ama kendini beklenmedik seçimlerle karşı karşıya buluvermişti.
 
Depo çok da uzağımızda olmayan bir sözde ütopyanın karanlık köşelerine ışık tutuyor.
 
“Dünyadaki herhangi bir şeyi sipariş ediyorsun ve bir gün içinde kapında oluyor… Yazıcı mürekkebi. Izgara kapağı. Pijama. Köpek kemirme oyuncağı. Uyku tulumu. Tablet. Kitap. Fırça. Cüzdan. Bağcık. Mikro USB kablosu. Uçuş boyun yastığı. Protein tozu. Uzatma kablosu. Silikon pişirme kapları. Esansiyel yağlar. Taşınabilir şarj aleti. Termos bardak.”
 

Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Afrika Çiftliği Everest Yayınları

Kitap Adı: Depo

Yayınevi / Marka: İTHAKİ YAYINLARI

Yazar: Rob Hart

Basım Tarihi: 23.06.2021

Sayfa Sayısı: 440

Depo Kitabı İndirme Linkleri – Depo İndir

Depo Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Depo Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Depo PDF Google Drive İndirme Linki

Depo Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Depo PDF Yandex Disk İndirme Linki

Depo Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Depo PDF Alternatif İndirme Linki

Depo Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Depo Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül