Celladıma Gülümserken PDF İndir PDF Kitap İndir - Celladıma Gülümserken PDF İndir Kitap İndir

Celladıma Gülümserken PDF İndir

Celladıma Gülümserken PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Celladıma Gülümserken PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Celladıma Gülümserken PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Öykülerin tuzağına düştüğümüz Celladıma Gülümserken, okuruna derin düşünceler yükleyen ve akılda kalan bir eser. Sevgiye, hüzne, arayışa öyküleri arasında hayatın her döngüsünde bizi yol almaya çağıran bir ayna olan bu kitabı pdf olarak da indirebilirsiniz.

Celladıma Gülümserken Hakkında

Edebiyat sahasında yeni olmasına rağmen öyküleriyle adından sıkça söz ettiren Yusuf Ziya Yaşar tarafından kaleme alınan Celladıma Gülümserken, insanın zoraki sıkıntılarının beşeri coğrafyaların içinde meydana gelmesine dair enteresan gözlemler içeriyor. Yaşar’ın izlediği rotada; soyutuyu şekillendirmeye ve bunu özümseyen İnsan’ın arayışını telaffuz etmeyi hedefleyen son derece duru bir üslupta yazılmış olan 15 hikaye gezisi, her şeyden önce çok yönlü ve farklı tepkilere hizmet ediyor. Ahmakla akıllıyı, gençle yaşlıyı, anlayanla anlamayanı buluşturan Celladıma Gülümserken’in en önemli özelliği ise okuma konusunda her kesimin ilgisini çekmesi. Çünkü türküler, masallar ve destanlarla iç içe geçiyor. Bunun yanında modern dilin anlatımının kullanılmış olması, eseri daha da özgün kılıyor.

Hikayelerin ortak özelliklerinin arasında kahramanların derin sancılar, öfke ve kör sonsuzluk içerisindeki filizlenmeleri yer alıyor. Sadece topraktan yetişmiş insanların durumlarını değil, tüm hissettiklerini yeterince vurgulayan Celladıma Gülümserken, içinde bir cep hırsızlıklarının, aslında personel hatalarına erişilemeyen üst düzey yöneticilerin mahkemesinin olduğu bir intikam mekanizmasıyla karşımıza çıkıyor. Ancak hikayenin her sahnesinde vardır bir incelik, parlaklık ve masumiyet hissi ile kendini gösteren yazarın bu büyük notayı kaldırmak ve sahneler arası geçişler yapmak için teknikler geliştirdiği görülebiliyor.

Celladıma Gülümserken Pdf İndir

Gülümserken İndir linkini takip ederek, kitabın pdf dosyasını indirebilirsiniz. Kitaptan her seferinde farklı anlamlar çıkaran ve geçmişin izlerini izleyen yorumlarla kitabın tadını çıkarmanız mümkün. Kitap okumanın keyfini iyice hissedebilmek için elinizin altında hazır olmalı. Gelecekte de her okuduğumuzda yeni keşifler yaratabilecek kadar düşünsel zenginlik taşıyan Celladıma Gülümserken, tüm çevrimiçi satış noktalarında ve kitap satan tüm platformlarda bulunabiliyor.

Yazar Hakkında

1982 Ankara doğumlu olan Yusuf Ziya Yaşar; edebiyat, dergiler, kültür- sanat ve gezi alanlarında yazılar yazmaya başladı. Yaşar’ın yayımlanan ilk şiir kitabı 2013’te yayımlanan “Çay Kahvesi” idi. “1942” ve “Tut anam tut” adlı oyunlarının yazarlığını da yapan Yaşar; iki roman daha yazdı: Celladıma Gülümserken ve Seninle Öyle Güzel. 2017 yılında Meçhul Dergisinin eleştiri kategorisinde “En Değerli Eleştiri Ödülü”nü kazandı. Daha sonra 2018 yılında “En İyi Genç Edebiyatçı” ödülünü aldı. 2019’da ise “Baharın Yeni Yazarı” ödülünü kazandı.

Çevrimiçi Satış Platformları

Celladıma Gülümserken, çevrimiçi satış platformlarında da yer alıyor. Kitabı online satan tüm platformlarda ve mağazalarda bulmanız mümkün. ayrıca Amazon ve kitapyurdu gibi çevrimiçi satış platformlarında da kitabı bulabilirsiniz.

Celladıma Gülümserken PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Sonuç

Celladıma Gülümserken, özellikle insan ilişkileri ve arayış içerisindeki kişilere yardımcı olmak için tercih edilen bir kitap. Ahmakla akıllıyı, gençle yaşlıyı, anlayanla anlamayanı tek bir ortamda buluşturan Celladıma Gülümserken, okurun kendisini tanıma sürecine yardımcı olacak. Yusuf Ziya Yaşar tarafından yazılmış olan bu incelikli eser, arayışlar, aşk ve iç atışmalardan oluşan hikayeleri ile okurunu etkileyecek. Bu nedenle hemen siz de Celladıma Gülümserken pdf formatını indirerek, ana temalarla sürekli etkileşim halinde bulunabilir ve edebiyata hızlıca tutunabilirsiniz.

Rate this post

Celladıma Gülümserken PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Celladıma Gülümserken PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Celladıma Gülümserken PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler