Çelik Yapılar PDF indir PDF Kitap İndir - Çelik Yapılar PDF indir Kitap İndir

Çelik Yapılar PDF indir

Çelik Yapılar PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Çelik Yapılar PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Çelik Yapılar PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Doç. Dr. Musa Artar – Çelik Yapılar PDF indir

Çelik Yapılar PDF indir isimli ve Yazarı Doç. Dr. Musa Artar olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Çelik Yapılar PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Çelik Yapılar PDF indir

Yazar Adı: Doç. Dr. Musa Artar

Yayınevi: Nobel Yayıncılık

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Çelik Yapılar PDF indir Hakkında Bilgi 


İnşaat Mühendisliği eğitimi ve profesyonel uygulamasında çelik malzemeden inşa edilen yapıların hesap ve tasarımı önemli bir yer tutmaktadır. 2016 yılında yayınlanan ve daha sonra güncellenen “Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esasları (ÇYTHYE) yönetmeliği” bu alanda ciddi bir kaynak ihtiyacı yaşanmasına neden olmuştur.

Bu kitap, hem inşaat mühendisliği eğitimi alan öğrenciler hem de gerçek hayattaki çelik yapı tasarımcıları için ilave bir kaynak niteliği taşımak üzere hazırlanmış. Çelik yapı elemanları ve birleşimlerinin yeni yönetmeliğe uygun olarak tasarımının temel adımları yönetmeliğe uygun şekilde ve yönetmeliğe atıf yapılarak akış diyagramları şeklinde özetlenmiş, yönetmelikteki bilgi ve formülasyonlar burada bir kez daha tekrar edilmemiştir. Sayısal örneklerle hem çelik elemanların davranışının hem de yönetmeliğin uygulanmasının anlaşılır hale getirilmesi amaçlanmış ve tüm sayısal uygulamalar hem Yük ve Tasarım Katsayıları ile Tasarım (YDKT) hem de Güvenlik Katsayıları ile Tasarım (GKT) yöntemleri için gerçekleştirilmiş.

Kitapta yer alan sayısal uygulamaların pratikte karşılaşılabilecek örnekler olmasına özen gösterilmiş. Uygulamalar, taşıyıcı sistem çizimleri ve üç boyutlu görünüşler ile zenginleştirilerek öğrencilerin rahatlıkla anlamasına yardımcı olunmaya çalışılmış.

Çelik Yapılar PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Sayısal Analiz PDF indir

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786050331509
Yayın Tarihi: Aralık 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16×24
Sayfa Sayısı: 72
Yayınevi: Nobel Yayıncılık
Kapak Türü:
Karton Kapaklı
Dili:
Türkçe
Ekler:


Çelik Yapılar PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Çelik Yapılar PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Çelik Yapılar PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Çelik Yapılar PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler