Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Buz Devrinde Pdf İndir – Buz Devrinde PDF EPUB İndir

Buz Devrinde Kitabı Hakkında Bilgiler

Buz Devrinde Kitabı EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu Buz Devrinde Kitabını PDF İndirBuz Devrinde 30.07.2021 Pdf İndir

Buz Devrinde PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Buz Devrinde kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Buz Devrinde Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Buz Devrinde kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Buz Devrinde Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Buz Devrinde Kitabı 30.07.2021 tarihinde Mustafa Hakkı Kurt tarafından yazılıp EPSİLON YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Buz Devrinde kitabında toplamda 128 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Buz Devrinde kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Buz Devrinde Kitabı Özeti – Buz Devrinde Kitabı Açıklaması

Doğan, Banu ve Selim zamanda yolculuk yaptıran bilgisayarlarıyla günümüzden 18.000 yıl öncesinin Buz Devrine gittiler. Ama bu Buz Devri, bildiğiniz gibi değildi! Bu devirde mamutlar vardı, evet; ana kılıç
dişli kaplanlar yoktu. Onların yerine karşılarına çıkan leoparın da evcil olduğu söylenemezdi. Buz Devri insanlarıyla birlikte yol alırken karşılarına çıkan kurtlar da öyle… Bugüne dönmelerinin önünde duran
aşamayacakları bir engel vardı.
 
Buz Devrinde, Geçmiş Zaman Gezginleri dizisinin beşinci kitabı. Geçmiş Zaman Gezginleri, kahraman -larımız Doğan, Banu ve Selim’in Taş Devri, Sümer Ülkesi, Dinozorlar Çağı, Eski Mısır ve Buz Devrinde
geçen olağanüstü serüvenlerini, teknolojiden tarihe, coğrafyadan insanbilime uzanan çok geniş bir çerçeve içinde anlatıyor.
 
“Günümüzden binlerce yıl önce buzlar arasında dolaşan geçmiş zaman gezginlerimiz yine maceradan maceraya koşarken, doğa, evren ve insanla ilgili bir dünyanın kapılarını aralamaya çalışıyorlar. İlköğretim öğrencilerine eğitimde destek olacak bir hikâye.”
Selda Fillikçioğlu-Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Buz Devrinde

Yayınevi / Marka: EPSİLON YAYINEVİ

Yazar: Mustafa Hakkı Kurt

Basım Tarihi: 30.07.2021

Sayfa Sayısı: 128

Buz Devrinde Kitabı İndirme Linkleri – Buz Devrinde İndir

Buz Devrinde Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Buz Devrinde Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Doya Doya Boya Pdf İndir - PETA KİTAP YAYINCILIK Pdf İndir

Buz Devrinde PDF Google Drive İndirme Linki

Buz Devrinde Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Buz Devrinde PDF Yandex Disk İndirme Linki

Buz Devrinde Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Buz Devrinde PDF Alternatif İndirme Linki

Buz Devrinde Pdf İndir - EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Buz Devrinde Pdf İndir – EPSİLON YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül