Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir PDF Kitap İndir - Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir Kitap İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı Hakkında Bilgiler

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı PİKA çıkarmış olduğu Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabını PDF İndirAy Parçasının Güz Yaşları 17.06.2021 Pdf İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Ay Parçasının Güz Yaşları kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PİKA ait olan Ay Parçasının Güz Yaşları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı 17.06.2021 tarihinde Elif Ebru Batı Wibrew tarafından yazılıp PİKA tarafından basılmıştır. Ay Parçasının Güz Yaşları kitabında toplamda 352 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Ay Parçasının Güz Yaşları kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı Özeti – Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı Açıklaması

Biri Selanik’te diğeri Bayburt İspir bölgesinde iki ailenin 1900’lü yıllardan itibaren üç kuşak boyunca süren hikâyesi, bir memleket tarihinin yazılmamış kaydıdır aynı zamanda. Bu hikâyenin merkezindeki bir kadın ise belki de o memleketin kalbi…
 
Mehpare yani Ay Parçası… Selanik’ten İstanbul Beyoğlu’na uzanan, Kınalıada’dan iknasız bir vapur yolculuğuyla Karadeniz’in sessiz limanı Gümenüz’e kaçırılan, “bir ömüre onlarca güzü ve baharı” sığdıran Mehpare…
 
Dünyada ve memlekette dengeler değişirken sürdürülen köşk hayatlarının, Batılılaşan büyük ailelerin, Beyoğlu gezintilerinin, her milletten insanla komşuluğun, ada sefalarının, yüreğe düşen sevdaların eşliğinde dünyaya gözlerini açan Mehpare hiç unutmuyor, her güz mevsimi geçmişini hatırlıyor; anlatacak büyük ve kalabalık bir hikâyesi var. Ne kadar yaşlanırsa yaşlansın, aradan ne kadar yıl geçerse geçsin, korunaklı çocuk düşlerinde sakladığı bir hikâyesi.
 
Elif Ebru Batı Wibrew, kendi aile tarihinin izlerini titizlikle takip ederek ve yaşayan tanıklara başvurarak üç kuşağın aşklarını, mücadelesini ve düş kırıklıklarını anlattığı Ay Parçasının Güz Yaşları’nda hem geçmişe hem de kendimize bakma şeklimize meydan okuyor; yaşayan kişilerle geçmişin ruhlarını bugün bizler için ustalıkla bir araya getiriyor.
 

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Michael Jackson Büyülü ve Çılgınca Bir Yaşam J. Randy Taraborrelli Karşı Yayınları

Kitap Adı: Ay Parçasının Güz Yaşları

Yayınevi / Marka: PİKA

Yazar: Elif Ebru Batı Wibrew

Basım Tarihi: 17.06.2021

Sayfa Sayısı: 352

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabı İndirme Linkleri – Ay Parçasının Güz Yaşları İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Ay Parçasının Güz Yaşları PDF Google Drive İndirme Linki

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir - PİKA Pdf İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları PDF Yandex Disk İndirme Linki

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir - PİKA Pdf İndir

Ay Parçasının Güz Yaşları PDF Alternatif İndirme Linki

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir - PİKA Pdf İndir

Rate this post

Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ay Parçasının Güz Yaşları Pdf İndir – PİKA Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül