Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Kitap İndir - Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Kitap İndir

Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAndroid Adası Pdf İndir – Android Adası PDF EPUB İndir

Android Adası Kitabı Hakkında Bilgiler

Android Adası Kitabı KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) çıkarmış olduğu Android Adası Kitabını PDF İndirAndroid Adası 21.06.2021 Pdf İndir

Android Adası PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Android Adası kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Android Adası Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) ait olan Android Adası kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Android Adası Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Android Adası Kitabı 21.06.2021 tarihinde Murat K. Beşiroğlu tarafından yazılıp KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) tarafından basılmıştır. Android Adası kitabında toplamda 72 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Android Adası kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Android Adası Kitabı Özeti – Android Adası Kitabı Açıklaması

21. yüzyılın ortalarında Cognity şirketi, Büyük Okyanus’taki uzak bir adada, beyin bölgelerinin işlevlerini temsil eden androidler geliştirmektedir. Cognity’de mühendis olarak çalışan Barış, dev dalgaların alt üst ettiği adaya ulaştığında androidlerin tuhaf davrandığını fark eder. İzleyen günlerde kimin dost kimin düşman olduğunu bilemediği ölümcül bir oyunun baş aktörü hâline gelecektir.

Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  İstanbul İstanbul İletişim Yayınları

“Başlangıçta öngörüldüğü gibi duygulu makineler olduk ve insanlara benzer biçimde acı çekiyoruz. Aynen sizler gibi sabahın sessizliğinden, akşamın hüznünden ve gecenin gizeminden etkileniyor; adada gerçekleşen en küçük değişikliği bile fark ediyoruz.”

Kitap Adı: Android Adası

Yayınevi / Marka: KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY)

Yazar: Murat K. Beşiroğlu

Basım Tarihi: 21.06.2021

Sayfa Sayısı: 72

Android Adası Kitabı İndirme Linkleri – Android Adası İndir

Android Adası Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Android Adası Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Android Adası PDF Google Drive İndirme Linki

Android Adası Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Android Adası PDF Yandex Disk İndirme Linki

Android Adası Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Android Adası PDF Alternatif İndirme Linki

Android Adası Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Rate this post

Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Android Adası Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül