American Psycho Kitap PDF İndir PDF Kitap İndir - American Psycho Kitap PDF İndir Kitap İndir

American Psycho Kitap PDF İndir

American Psycho Kitap PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


American Psycho Kitap PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


American Psycho Kitap PDF İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

American Psycho Kitap PDF İndir

American Psycho, Bret Easton Ellis’in kült bir romanıdır ve çok satan romanlardan biri olmuştur. Kitabın ana karakteri Patrick Bateman, 80’li yılların Wall Street ‘de çalışan bir psikopat olan kişidir. Bu kitapta Patrick Bateman, okuyucunun dikkatini birçok cinayete eğilerek, Wall Street’teki arkadaşlarının arasındaki gizemli bir şekilde birbirlerini yiyen insan türüne benzemesine çeker.

Bret Easton Ellis’in romanının, 2000 yılında film olarak işlenmiştir ve İngiliz yazar Mary Harron tarafından yönetilen Christian Bale ile başrolleri paylaşmıştır. Harron, romanının başlangıcının sadece %5’ini almıştır, ve filmin açılış sahnesi gerilim tarafından erkekler arasında yaşanan bu kıyasıya rekabete tam olarak odaklanmıştır.

American Psycho romanının PDF dosyasını indirmek isteyenler için internette birçok ücretsiz kaynak vardır. Bu indirme seçenekleri değişebilir ancak şu an mevcut olan en iyi ücretsiz ve güvenilir kaynaklar şunlardır:

American Psycho yüzyılımızın son yıllarında ortaya çıkan en ilham veren ve özellikle de ünlüler tarafından hararetle konuşulan geçitlerden biridir. Psikolojik bir hikâye olarak kabul edilen ve ilk olarak 1990’da VLADSLAV TROFIMCHUK tarafından yazılmış olan roman, rüya tabirleri, derinlikleri ve sürprizleriyle modern kültürümüzde romanların en sevilenleri arasında yer almıştır.

Kurgu ve Anahtar Konseptler

Bret Easton Ellis’in American Psycho romanıyla ilgili en çarpıcı şey, ana karakter Patrick Bateman’in psikopatik karakteri olması ve zorluklarla baş etmeyi becermek için bazı çözümler geliştirmesidir. Yazar, kurban karakterleri vururken aynı zamanda Patrick Bateman’in karşı karşıya olduğu insanlar üzerinde toprak hakkının olduğunu da belirtir. Bütün bu meselenin kendisine evreni ve toplumu telkin ettiğini belirten Patrick Bateman bunlara nezaketi öğrenmeyi anlatır ve kendisini tanıma konusunda derin bir iç sorgulamayı insanlara telkin eder.

Bret Easton Ellis, Patrick Bateman’in kimliğine dair, kimliğinin ortaya çıkmasına, kimliğinin ne olduğuna ve ne olacağına ilişkin gerçeğe dair mesajlar verir. Ayrıca, Patrick Bateman’in, anımsanan ve insan bazında küçümsenen elementlerin tamamını yeryüzünden silmek istediğini, ahlaksızlıkları ve nefreti, bedensel gücün geçici nimetlerine özendiriyor ve eşitliğin getirdiği ücretleri öğretiyor.

American Psycho Kitap PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Sonuç

American Psycho, Bret Easton Ellis tarafından olağanüstü bir biçimde hareket etmiş ve çağdaş insanlara yepyeni bir bakış açısı getiren modern bir klasik nitelik teşkil eden kült bir romandır. Internette hem kitabın orijinal metnini hem de indirme seçeneklerine ulaşmak için birçok ücretsiz kaynak vardır. Ne olursa olsun, romanın dijital dosyalarına erişmek, tüm hayranların keyif aldığı bir şeydir.

Rate this post

American Psycho Kitap PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


American Psycho Kitap PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


American Psycho Kitap PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel Deneme Bonusu Veren Siteler