Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir

Alev Dudaklı Kadın Kitabı Hakkında Bilgiler

Alev Dudaklı Kadın Kitabı İTHAKİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Alev Dudaklı Kadın Kitabını PDF İndirAlev Dudaklı Kadın 09.06.2021 Pdf İndir

Alev Dudaklı Kadın PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Alev Dudaklı Kadın kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Alev Dudaklı Kadın Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İTHAKİ YAYINLARI ait olan Alev Dudaklı Kadın kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Alev Dudaklı Kadın Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Alev Dudaklı Kadın Kitabı 09.06.2021 tarihinde Suat Derviş tarafından yazılıp İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Alev Dudaklı Kadın kitabında toplamda 376 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Alev Dudaklı Kadın kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Alev Dudaklı Kadın Kitabı Özeti – Alev Dudaklı Kadın Kitabı Açıklaması

“Onu sevmek… Hayır, onu sevmemişti. Onun kolları ara­sında bulunduğu müddetçe onu sevmediğini, sevmeyeceğini anlamış, fakat ne zaman o istese onun kolları arasında bulun­maya mahkûm olduğunu düşünerek bütün benliğinde bir is­yan duymuştu. Ve buna rağmen vücudu garip ve anlatılamaz bir ateşle cayır cayır yanmıştı… Fakat şimdi bir daha, bir daha o erkeğin kolları arasın­da bulunmak istemiyordu. Belki yine o eller saçlarını, omuz başlarını, yanaklarını ve dizlerini okşamaya başlayınca aynı ateşi varlığında hissedecek ve aynı ateşle vücudu ve dudakları tutuşacaktı ama şimdi ondan uzakken, hayır, bu erkeğe ait olmayı bir daha istemiyordu.”
 
Alev Dudaklı Kadın, Osmanlı İmparatorluğu’nun duraklama döneminde geçen bir tarihi roman. Üçüncü Murat, Nurbanu ve Safiye Sultan gibi Osmanlı tarihinin en bilinen simaları, başka romanlardan da aşina olduğumuz bir iktidar çekişmesiyle eser boyunca tansiyonu artırıyor. Suat Derviş, daha ilk sayfadan kendini gösteriyor. Şemsiaşk adlı bir cariyenin gözünden esir olmayı, İstanbul’u usul usul saran veba salgınını, halkın zevk ve sefaya dalan saraya isyanını anlatıyor.
 
Alev Dudaklı Kadın, tam anlamıyla popüler bir tarihi roman. Aksiyonu güçlü, cinsel gerilimi yüksek. Olaylar okurların merak duygusunu tahrik ederek ardı ardına diziliyor. Ancak Suat Derviş ezilenden, hakkı yenenden yana tavrını tüm romana ustalıkla yediriyor.
 

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Alev Dudaklı Kadın

Yayınevi / Marka: İTHAKİ YAYINLARI

Yazar: Suat Derviş

Basım Tarihi: 09.06.2021

Sayfa Sayısı: 376

Alev Dudaklı Kadın Kitabı İndirme Linkleri – Alev Dudaklı Kadın İndir

Alev Dudaklı Kadın Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Alev Dudaklı Kadın Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Alev Dudaklı Kadın PDF Google Drive İndirme Linki

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Alev Dudaklı Kadın PDF Yandex Disk İndirme Linki

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Alev Dudaklı Kadın PDF Alternatif İndirme Linki

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Alev Dudaklı Kadın Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül