1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı PDF EPUB İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı Hakkında Bilgiler

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı ADEDA YAYINCILIK çıkarmış olduğu 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabını PDF İndir1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı 28.06.2021 Pdf İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ADEDA YAYINCILIK ait olan 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı 28.06.2021 tarihinde Osman Abalı tarafından yazılıp ADEDA YAYINCILIK tarafından basılmıştır. 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı kitabında toplamda sayfa bulunmaktadır. Sizler için 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı Özeti – 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı Açıklaması

DEDA Tatil Etkinlikleri Kitabı – 1. Sınıf
 

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

 
 

Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Osman Abalı imzasıyla ADEDA Tatil Etkinlikleri Kitabı, her biri 40 sayfadan oluşan 4 kitaplık yepyeni bir set.
 

1. Sınıf öğrencilerimizi yaz tatilinde de destekleyecek farklı ve özgün bir sistem olarak yayımlandı. Yaz tatili sürecini eğlenceli, öğretici ve farklı egzersizlerle destekleyecek olan ADEDA Tatil Etkinlikleri Kitabı, çocukların öğrenme, zeka, algı ve dikkat alanlarını farklı egzersiz grupları ile destekler.
 

İlgilinizi Çekebilir  6.Sınıf Fen Bilimleri Defteri Pdf İndir - SPOİLER YAYINLARI Pdf İndir

Sözel beceri, aritmetik, dikkat çalışmaları, farkındalık, sözel çağrışım, toplama, alfabetik sıralama, işitsel dikkat ve kelime çalışmaları ile alışılmışın dışında farklı ve eğlenceli bir tatil seti sunuyor.
 

 
 

Yazarın Notu:
 

 
 

Tatil çocuklar için bir başka güzeldir. Heyecanla beklenen güzel günler… Tatil demek; başarı, mutluluk ve çalışmanın huzurunu yakalamak demektir. Kendimizi geliştirdiğimiz, dinlendiğimiz ve yeni ders dönemine hazırlandığımız bir süreçtir. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Sıkılmadan öğrenmek, öğrenmenin farklı boyutlarını yaşamak, zekayı kullanmanın gücünü fark etmek, algımızı açmak ve yenilenmek bu süreçte oluyor.
 

 
 

ADEDA Tatil Etkinlikleri Seti, öğrencilerimiz için farklı ve özgün bir sistem olarak yayımlandı. Dikkat ve zeka etkinliklerinin yanı sıra, sözel ve okuma becerilerine de destek sağlıyor. Günlük hayatın bir parçası olarak çocuklarımıza keyifli zamanlar sunuyor. 15 yılı aşan ADEDA tecrübesi ile çocuklarımızın yaz tatilinde de yanındayız…
 

 
 

Bu kitaplar da çocuklarımızın tatiline farklı bir renk ve faklı bir sistem sunacaktır.  Hepinize keyif dolu çalışmalar dilerim.
 

 
 

Doç. Dr. Osman ABALI
 

Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
 

İstanbul, 2021

Kitap Adı: 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı

Yayınevi / Marka: ADEDA YAYINCILIK

Yazar: Osman Abalı

Basım Tarihi: 28.06.2021

Sayfa Sayısı:

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabı İndirme Linkleri – 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. 1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  8´den 9´a Matematik Hazırlık Kitabı Pdf İndir - TONGUÇ AKADEMİ Pdf İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı PDF Google Drive İndirme Linki

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir - ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı PDF Yandex Disk İndirme Linki

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir - ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı PDF Alternatif İndirme Linki

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir - ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


1. Sınıf Tatil Etkinlikleri Kitabı Pdf İndir – ADEDA YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
ilahi sözleri ilahi sözleri Tümbet Giriş Bizimbahis Giriş