YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir PDF Kitap İndir - YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir Kitap İndir

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiYKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir

Kitaba Ait Bilgi

  • Burada bu kitabı barındırma amacımız kitabın pdf olarak tanıtımını yapmaktır. Kitabın pdf halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.
  • Paylaşımda bulunduğumuz bu kitap orjinalinin tanıtılması amacıyla paylaşılmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.
  • Gerekli şartları TELİF adlı konumuzdan takip edebilirsiniz.

 

Kitap Adı :  YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası

Yazar :  Mehmet Vicdan

Konu :  KPSS

Dil :  Türkçe
İçerik :  
Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası, Paragrafın Şifresi Metot Anlatımlı Soru Bankası kitabımızdaki metot sıralamasına uygun olarak hazırlanmış alanında ilk ve tek modüler bir soru bankası kitabıdır. Her soru, metotların özellikleri göz önünde bulundurularak modüler tarzda yazılmış, özgün ve güncel özellik taşımaktadır. Üniversite giriş sınavları (YKS – TYT), KPSS, ALES ve diğer sınavlarda paragraf konusunun farklı soru tipleri içermesi bu soruların ayrı başlıklar altında incelenmesini gerekli kılıyor.

 

Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası’nın öğrencilerimizin paragraf konusunu kavramasına daha bir kolaylık sağlayacağı kesindir. Bu kitap, paragrafla ilgili sorulan soru tiplerini metotlar dâhilinde ayrı başlıklar altında çözme imkânı sunmaktadır. Böylece aynı test içinde benzer soru köklerini bir arada çözerek paragraf soru çözümlerinizi daha iyi pekiştirecek ve hızınızı artıracaksınız.
Kitapta 21 metot üzerinden hazırlanmış 42 modüler test bulunmaktadır. ÖSYM’nin sınavlarda üzerinde sıkça durduğu soru kökleri belirlenerek hazırlanmış her metot için 20’şer soruluk 2’şer test sizlerin çözümüne sunulmuştur. Paragraf sorularını metotlar üzerinden modüler şeklinde hazırlamış olmamızdaki amaç, öğrendiğiniz bilgileri zihninizde yapılandırarak soru çözümlerini güvenle ve daha kolay yapmanızı sağlamaktır. Metotlara uygun olarak hazırlanmış modüler testler ÖSYM’nin sınavlarda sorduğu paragraf sorularının tamamını kapsayıcı niteliktedir.

İlgilinizi Çekebilir  Tecrübe Taktiklerle Paragraf Soru Bankası PDF İndir

 

Modüler Soru Bankası her yıl güncellenen soru içeriği ve son yıllarda sorulan yeni soru tiplerinin eklenmesiyle güncelliğini koruyacaktır. Kitabımızdaki soruların sınav sorularıyla bire bir örtüşmesine özellikle önem verilmiş, soru kökleri ve parçalar özenle seçilmiştir.  Kitabımızın hazırlanmasında sorularıyla katkı sağlayan ve emeği geçen değerli öğretmenlerimiz Emine Telis ve Zuhal Türk Şahin’e teşekkür ederiz. Paragrafın Şifresi Metot Anlatımlı Soru Bankası kitabımızın bir tamamlayıcısı olan Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası’nın da faydalı olmasını dileriz.
Unutmayalım,
“Paragrafı öğrenmek, sadece paragraf sorusu çözmek değildir.”

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

 

Kitaba Ait Görsel

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir

 

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir

 

[box type=”warning” align=”alignleft” class=”” width=””]Eğer indirmede problem yaşarsanız Yorum olarak yazınız.[/box]

Rate this post

YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

“YKS TYT KPSS ALES Paragrafın Şifresi Modüler Soru Bankası PDF İndir” üzerine 9 yorum

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül