Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir

Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Yalan Pdf İndir

Yalan Kitabı Hakkında Bilgiler

Yalan Kitabı CAN YAYINLARI çıkarmış olduğu Yalan Kitabını PDF İndirYalan 07.06.2021 Pdf İndir

Yalan PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Yalan kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Yalan Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CAN YAYINLARI ait olan Yalan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Yalan Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Yalan Kitabı 07.06.2021 tarihinde Tahsin Yücel tarafından yazılıp CAN YAYINLARI tarafından basılmıştır. Yalan kitabında toplamda 576 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Yalan kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Yalan Kitabı Özeti – Yalan Kitabı Açıklaması

Gülünç ile acıklının iç içe geçtiği anlatımıyla, yaşadığımız dönemin çelişkilerine tanıklık eden ilginç kişileriyle Yalan, günümüz toplumunun hastalıklı yanlarından birine parmak basıyor. Romanın odak kişisi, şaşırtıcı bilgisini ansiklopedilere ve olağanüstü belleğine borçlu olan, yapayalnız, silik, beceriksiz, ama benzerine güç rastlanır bir adam: Yusuf Aksu. Saçma bir aşk yüzünden on yedi yaşında kendini öldüren bir sınıf arkadaşının anısı, Yusuf’un yaşamına bambaşka bir yön verir. Arkadaşının kuramı kendisine mal edilince de çok geniş bir hayran kitlesinin gözdesi olur. Çevresinin kendisine dayattığı kimliği üstlenir. Ancak mutsuz bir aşkın ardından, yalnızca yanıldığını görmekle kalmaz, başta kendi kimliği olmak üzere, her şeyin yalan üzerine kurulduğunu anlar. Edebiyat dünyamızda büyük ses getiren Peygamberin Son Beş Günü adlı romanından tam on yıl sonra usta yazar Tahsin Yücel, çağımızda toplumsal bir alışkanlığa dönüşen, ama evrensel boyutlara uzanan yalan’ı ele alıyor.

Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Yalan

Yayınevi / Marka: CAN YAYINLARI

Yazar: Tahsin Yücel

Basım Tarihi: 07.06.2021

Sayfa Sayısı: 576

Yalan Kitabı İndirme Linkleri – Yalan İndir

Yalan Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Yalan Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Mutluluk Doğan Kitap PDF İndir

Yalan PDF Google Drive İndirme Linki

Yalan Pdf İndir - CAN YAYINLARI Pdf İndir

Yalan PDF Yandex Disk İndirme Linki

Yalan Pdf İndir - CAN YAYINLARI Pdf İndir

Yalan PDF Alternatif İndirme Linki

Yalan Pdf İndir - CAN YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Yalan Pdf İndir – CAN YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül