Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir PDF Kitap İndir - Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir Kitap İndir

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – Warren Buffett Tarzı PDF EPUB İndir

Warren Buffett Tarzı Kitabı Hakkında Bilgiler

Warren Buffett Tarzı Kitabı NOVA KİTAP çıkarmış olduğu Warren Buffett Tarzı Kitabını PDF İndirWarren Buffett Tarzı 23.06.2021 Pdf İndir

Warren Buffett Tarzı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Warren Buffett Tarzı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Warren Buffett Tarzı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NOVA KİTAP ait olan Warren Buffett Tarzı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Warren Buffett Tarzı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Warren Buffett Tarzı Kitabı 23.06.2021 tarihinde Robert G. Hagstrom tarafından yazılıp NOVA KİTAP tarafından basılmıştır. Warren Buffett Tarzı kitabında toplamda 376 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Warren Buffett Tarzı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Warren Buffett Tarzı Kitabı Özeti – Warren Buffett Tarzı Kitabı Açıklaması

Bugünün yatırımcıları ellerinin altındaki bilgi yığınına rağmen, hâlâ kâr elde etmekte zorlanıyorlar. Warren Buffett Tarzı’nın bu genişletilmiş ve güncellenmiş baskısında Hagstrom, “Omaha Kâhini”nin yatırım felsefesini perspektife yerleştirirken, onun etkili yaklaşımını kendi çabalarınıza nasıl dahil edebileceğinizi anlatıyor. Buffett’ın kişisel ve mesleki geçmişine ilgi çekici bir bakışla eğilmesinin yanı sıra Benjamin Graham ve Philip Fisher’dan Charlie Munger’a kadar Buffett’ın yatırım anlayışını etkileyen insanları da detaylıca ele alıyor.
 
Altmış yıllık yatırım kariyeri boyunca Warren Buffett, sayısız zorlukla karşılaştı ve ilerlediği yolda benzersiz bir başarıya ulaştı. Alçakgönüllülüğü, dürüstlüğü ve entelektüel ruhu, dünya çapında milyonlarca yatırımcının sevgisini kazanırken, işini yürütme biçimine yönelik yoğun ilgiyi de beslemeye devam ediyor.
 
Bu kitabı okuduğunuzda Buffett’ın yaklaşımına aşina olacak, Coca-Cola, IBM ile Heinz’ın dahil olduğu birçok Berkshire Hathaway yatırımında nasıl hareket ettiğini ilk elden keşfedeceksiniz. Rasyonel kararlar vermeyi öğrenmenin önemini, Buffett’ın odaklı yatırım tarzının portföy yönetimini nasıl büyük ölçüde basitleştirdiğini ve tüm bunları nasıl bir araya getireceğinizi görecek, üstelik uzun vadeli yatırımda sabrın rolü hakkında da temel bilgiler edineceksiniz.
 
Bu edisyonda bulabileceğiniz yeni bilgiler:
 
• Buffett gibi uzun vadeli bir yatırımcı gibi nasıl düşünülür?
• Çoğu yatırımcının para kaybetme acısını aşma eğilimi olan “kayıptan kaçınma”, neden yatırımcıların üstesinden gelmesi gereken en büyük engellerden biridir?
• Piyasadaki iniş çıkışlar karşısında rasyonel davranmak neden Buffett’ın yatırım başarısının anahtarı olmuştur?
• Buffett’ın yakın tarihte H.J. Heinz’a ve IBM hissesine yaptığı yatırımların analizleri
 
 
“Tartışmasız en önemli yatırım kitabı… Warren Buffett hakkında her şeyi bildiğinizi düşünüyorsanız, bu kitaptan öğreneceğiniz çok şey var.”
FORBES
 
“Birçok kişi tarafından dünyanın en büyüğü olarak kabul edilen bir yatırımcının yöntemlerinin olağanüstü yararlı bir anlatımı.”
—THE WALL STREET JOURNAL
 
Warren Buffett Tarzı, Buffett’ın kariyerini anlatırken yatırım teknikleri ve yöntemlerinin nasıl geliştiğine dair önemli örnekler sunuyor. Ayrıca, eşsiz performans kaydını oluşturan kilit yatırım kararlarını da gözler önüne seriyor.”
PETER S. LYNCH, Borsa’da Tek Başına ve Kazanmayı Öğren kitaplarının yazarı
 
“Robert Hagstrom, Warren Buffett’ın stratejilerinin derinlemesine bir incelemesini sunarken, başarısına katkıda bulunan başlıca menkul kıymetlerin her birini seçmesinin ardındaki ‘neden ve nasıl’ı açıklıyor. Onun bilgeliği ve felsefesi de bu kapsamlı, ilginç ve okunabilir kitabın bir parçası.”
JOHN C. BOGLE, Vanguard Grubu’nun kurucusu ve emekli CEO’su
 
“Buffett’ın yatırım stratejisinin yeni ekonomiye uygulanmasına ilişkin kapsamlı bir kaynak.”
—FORTUNE
 
“[Bu] kitabın popülaritesi, ne denli doğru analiz ettiğinin ve verdiği tavsiyelerin değerinin bir kanıtıdır.”
BILL MILLER, ClearBridge Yatırımları’nın yan kuruluşu LMCM’nin Başkanı ve Baş Yatırım Sorumlusu
 
“Harikulade. Buffett, öğütlediği şeylerle çok dikkat çekiyor, ancak daha önce hiç kimse onun uyguladığı şeyi Hagstrom’dan daha iyi tanımlayamamıştı. İşte size, satın aldığı her büyük hisse senedi ve onu neden satın aldığının içyüzü. Büyüleyici.”
—JOHN ROTHCHILD, Borsayı Yenmek kitabının yazarı
 
 “Buffett’ın ilkelerini Hagstrom’dan daha iyi anlatan henüz çıkmadı.”
TIME
 
“Ekonominin gidişatı, firmaların performansı ve borsanın iniş çıkışları arasındaki ilişkiyi merak eden hemen hemen herkes burada ilginç bir şey bulacaktır.”
THE ECONOMIST
 
“Robert Hagstrom sana, incelikle işlenmiş fikirlerin, anlaşılır yazıların ve hepimizin hayatın en merak uyandıran, en göz korkutucu görevlerinden birinde –yatırım yapmakta– daha başarılı olmamıza yardımcı olan basit stratejiler için teşekkür ederim.”
—JANET LOWE, Warren Buffett Speaks kitabının yazarı
 
“Robert Hagstrom, ‘dünyanın en büyük yatırımcısı’nın bize nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.”
—KAY BOOTH, Cappello Waterfield & Co., LLC Genel Müdürü
 
“Robert Hagstrom, Buffett’ın yaklaşımını daha geniş bir bağlama yerleştirerek, yalnızca Ben Graham’dan Phil Fisher’a kadar bu yüzyılın yatırım devlerinin anafikirlerini yakalamakla kalmıyor, aynı zamanda onun içgörülerinin dayandığı temelleri açık bir şekilde açıklıyor. Bu sadece bir yatırım kitabı değildir; bu bir yatırım kütüphanesidir.”
—CHRIS DAVIS, Davis Advisors, Portföy Yöneticisi

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  İşi Ustasından Öğrenin Dünyayı Değiştirenlerden Yönetim Dersleri Pdf İndir - KRONİK KİTAP Pdf İndir

Kitap Adı: Warren Buffett Tarzı

Yayınevi / Marka: NOVA KİTAP

Yazar: Robert G. Hagstrom

Basım Tarihi: 23.06.2021

Sayfa Sayısı: 376

Warren Buffett Tarzı Kitabı İndirme Linkleri – Warren Buffett Tarzı İndir

Warren Buffett Tarzı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Warren Buffett Tarzı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Warren Buffett Tarzı PDF Google Drive İndirme Linki

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir - NOVA KİTAP Pdf İndir

Warren Buffett Tarzı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir - NOVA KİTAP Pdf İndir

Warren Buffett Tarzı PDF Alternatif İndirme Linki

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir - NOVA KİTAP Pdf İndir

Rate this post

Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Warren Buffett Tarzı Pdf İndir – NOVA KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül