Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir PDF Kitap İndir - Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir Kitap İndir

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tonguç Yayınları – Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir isimli ve Yayınevi Tonguç Yayınları olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir

Yayınevi: Tonguç Yayınları

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir Hakkında Bilgi 

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 7. sınıf  derslerin yenilenen 2020 – 2021 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Tonguç Yayınları 5.1 Akıl Notları PDF indir

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de  günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

7.Sınıf Sözel Zoru Bankası sayfa sayısı 232  

7.Sınıf Sayısal Zoru Bankası sayfa sayısı 248 

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 480 sayfa

Soru Sayısı: 1560

ISBN: 978-625-7208-33-8

<

p style=”text-align: center”>

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül