Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir PDF Kitap İndir - Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir Kitap İndir

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tonguç Yayınları – Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir isimli ve Yayınevi Tonguç Yayınları olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir

Yayınevi: Tonguç Yayınları

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir Hakkında Bilgi 


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 7. sınıfta karşına çıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 7 ‘ye Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve sorularla pekiştirmiş olacaksın. Tabii ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Tonguç Yayınları 5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler PDF indir

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-32 günlük Yoğun- Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Başarılı bir eğitim hayatı için önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim. 

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan 7 ‘ye Sözel  sayfa sayısı 296  

0’dan 7 ‘ye Sayısal  sayfa sayısı 200 

Türü: Konu anlatımlı soru bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 496 sayfa

Soru Sayısı: 1029

ISBN: 978-625-7894-64-7

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tonguç Yayınları 0’dan 7’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül