Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir PDF Kitap İndir - Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir Kitap İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları PDF EPUB İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı Hakkında Bilgiler

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı VİLAYET YAYINEVİ çıkarmış olduğu Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabını PDF İndirTıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları 18.06.2021 Pdf İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. VİLAYET YAYINEVİ ait olan Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı 18.06.2021 tarihinde Ayşe Benek Kaya tarafından yazılıp VİLAYET YAYINEVİ tarafından basılmıştır. Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları kitabında toplamda 445 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı Özeti – Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı Açıklaması

Günümüzde masalların ne kadar değerli olduğu anlaşılmaya başlanmıştır. Çocukların olduğu kadar büyüklerin de masallarla kuvvetli bağ kurduğu bir gerçektir. Bazı psikologların-özellikle evlilik terapistlerinin- danışanlarını masal üzerinden tedavi ettiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü bedenimizin maddi açlığını nasıl muhtelif besinlerle gideriyorsak ruhsal bazı açlıklarımızı da masallar yardımıyla doyuruyoruz. Masalın dolduramadığı yerleri çizgi filmler, fantastik veya bilimkurgu filmler yahut bu tür kitaplar doldurmaktadır.
Bu sebeple; titizlikle masal derleme çalışmalarına, onları toplamaya ve kayda geçirmeye büyük önem verdik.
Tıngır Mıngır-Kaynağından Sivas Masalları” adını verdiğimiz bu kitap, toplamda 80 Sivas masalından müteşekkildir.Sivas’tan derlemiş olduğumuz bu masallar, okuyucuyu geçmişe götürerek geleceğe bağlayacaktır. Zira anlatıcıların içinde 1900 tarihinden önce yaşamış iki kaynak kişi vardır. Biri 1887, diğeri 1888 doğumludur. 19 kaynağımız 1900-1923 yılları arasında, 1 kaynağımız 1980 yılında, 1 kaynağımız da 1992 yılında doğmuş olup kaynak kişilerin büyük çoğunluğu 1920-1950 yılları arasında yaşamıştır. Bu tespit bile masalların ne kadar değerli olduğu ve mutlaka kayda geçirilmesi gerektiği düşüncesini ortaya çıkarmaktadır.
.
Derlediğimiz bu masallardan Keloğlan ile Köse ve Zâr Bülbülleri çerçeve masallardır. Keloğlan ile ilgili 10 masalın olması da dikkat çekicidir.
Masalların büyülü dünyası, isteseniz de istemeseniz de sizi içine alır. Orada yaşadığınız zaman diliminin ne adı vardır ne tarifi… Her okuyanda, her dinleyende başka başka dünyalara kapı aralar. Tıpkı otuz dokuz odayı açıp açıp bakmak gibi… Kırkıncıyı açıp açmamakta tereddüt etmek gibi…Dileğim odur ki büyük bir özveri ve titizlikle hazırladığımız bu kitaptaki masalların öncelikle çocuklarımıza, sonra da bizim olduğumuz her coğrafyaya yayılması, okunması, okutulması.

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  İnsanlığın Yıldızının Yükseldiği Anlar – Sert Kapak Pdf İndir - TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI Pdf İndir

Kitap Adı: Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları

Yayınevi / Marka: VİLAYET YAYINEVİ

Yazar: Ayşe Benek Kaya

Basım Tarihi: 18.06.2021

Sayfa Sayısı: 445

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabı İndirme Linkleri – Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları PDF Google Drive İndirme Linki

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir - VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir - VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları PDF Alternatif İndirme Linki

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir - VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir

Rate this post

Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tıngır Mıngır Kaynağından Sivas Masalları Pdf İndir – VİLAYET YAYINEVİ Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül