Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir

Tesla’nın Tavan Arası Kitabı Hakkında Bilgiler

Tesla’nın Tavan Arası Kitabı MARTI YAYINLARI çıkarmış olduğu Tesla’nın Tavan Arası Kitabını PDF İndirTesla’nın Tavan Arası 16.06.2021 Pdf İndir

Tesla’nın Tavan Arası PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Tesla’nın Tavan Arası kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tesla’nın Tavan Arası Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MARTI YAYINLARI ait olan Tesla’nın Tavan Arası kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Tesla’nın Tavan Arası Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Tesla’nın Tavan Arası Kitabı 16.06.2021 tarihinde Eric Elfman tarafından yazılıp MARTI YAYINLARI tarafından basılmıştır. Tesla’nın Tavan Arası kitabında toplamda 352 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Tesla’nın Tavan Arası kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Tesla’nın Tavan Arası Kitabı Özeti – Tesla’nın Tavan Arası Kitabı Açıklaması

The New York Times çoksatanlar listesine giren, ödüllü yazarların kaleminden
Nick ve ailesi kendi evleri yangında kül olunca, büyük teyzelerinden miras kalan, çok eski bir eve taşınırlar. Harabe evin tavan arasına açılan kapıyı araladığında Nick’i beklenmedik bir sürpriz karşılar. Tavan arasındaki döküntüler aslında sıra dışı özelliklere sahip eşyalardır. Dahası, bu garip yerde türlü belayı kendine çeken tuhaf bir manyetik alan da vardır. Tavan arası adeta kendi aklıyla hareket etmektedir… Hatta bir amacı vardır!
Nick, tüm bu garip aletlerin aslında gelmiş geçmiş en büyük dehalardan Nikola Tesla’ya ait olduğunu öğrenir. Tesla çok büyük bir planı gerçekleştirmek amacıyla, son icatlarını onların tavan arasın saklamıştır. Ancak Tesla’nın gizemli ve güçlü aletlerinin peşinde olan tehlikeli bir teşkilat vardır. Nick arkadaşlarının da yardımıyla bu gizemi çözmek, kendisini ve ailesini
tehlikeli bir sondan kurtarmak zorundadır.
 
“Süper eğlenceli, komik bir macera.”
–Rick Riordan
 
“Gençlerle çılgın bilim insanlarını karşı karşıya getiren bu macera, canlı ve zekice kurgulanan metniyle heyecanı katlıyor. Geleceğe Dönüş (Back to the Future) serisi ruhunda, kıpır kıpır bir hikâye.”
–Kirkus Reviews
 
“Bilimkurgu ve mizahın harika bir karışımı, kitap bitsin istemeyeceksiniz.”
–Amazoncom
 
 
“Kitap öyle akıcı ve konu o kadar ilgi çekici ki bir sonraki kitabı beklerken sabredemeyeceksiniz.”
–Goodreads

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Kitap Adı: Tesla’nın Tavan Arası

Yayınevi / Marka: MARTI YAYINLARI

Yazar: Eric Elfman

Basım Tarihi: 16.06.2021

Sayfa Sayısı: 352

Tesla’nın Tavan Arası Kitabı İndirme Linkleri – Tesla’nın Tavan Arası İndir

Tesla’nın Tavan Arası Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Üsküp’ün Akif’i Balkan Şairi Üsküplü Abdülfettah Rauf’un Şiiri Üzerine Makaleler Pdf İndir - KRİTER BASIM YAYIN DAĞITIM Pdf İndir

Tesla’nın Tavan Arası PDF Google Drive İndirme Linki

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir - MARTI YAYINLARI Pdf İndir

Tesla’nın Tavan Arası PDF Yandex Disk İndirme Linki

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir - MARTI YAYINLARI Pdf İndir

Tesla’nın Tavan Arası PDF Alternatif İndirme Linki

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir - MARTI YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Tesla’nın Tavan Arası Pdf İndir – MARTI YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül