Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir PDF Kitap İndir - Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir Kitap İndir

Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir

Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir

Kitap Adı: Pia Mater

Yazar Adı: Serkan Karaismailoğlu

Yayınevi: ELMA YAYINEVİ

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Pia Mater Hakkında Bilgi 

PİA MATER, bir roman ancak bildiğimiz romanlardan çok farklı. Yazarın tanımlaması ile o bir Nöro-Roman. Bir sinirbilimci olan Serkan Karaismailoğlu daha önce yayımlanmış olan Kadın Beyni Erkek Beyni ve Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum adlı kitaplarından sonra ilk defa bir roman denemesiyle okuyucunun karşısına çıkıyor. Ancak bu kitabında da gene bilim var. Bildiğimiz roman kurgusunun içine ustalıkla yerleştirilen bu bilimsel veriler, roman kahramanlarının eşliğinde bir hikâyeye dönüşüyor.
Macera, bilim ve heyecanlı bir kitap okumak istiyorsanız PİA MATER tam size göre. Elma Yayınevi bir ilki daha buluşturuyor okuruyla; Serkan Karaismailoğlu ve Nöro-Roman…
Nöro-Roman: Sinirbilimsel gerçeklerin, belli bir kurgu ve hayali karakterler eşliğinde okuyucuya sunulduğu bir roman türüdür.
 

Adam bir türlü anlamıyordu. Beyin üzerine onlarca kitap ve araştırma okumuştu. Bu konuda kendisini önemli bir şekilde geliştirmişti ama gene de anlayamıyordu. Nasıl olur da bir başka insanı bu kadar net içinde hissedebilirdi ki. Onu gördüğü her an, sahip olduğunu sandığı bütün organlarının aslında ne kadar bağımsız ve başına buyruk olduklarını bir kez daha algılıyordu. Yıllardır beraber yaşadığı kalbi artık başkası için atıyordu, beyni desen çoktan olay yerini terk etmişti. Kendi hücreleri bile dinlemiyordu adamı. Bir insanın hücresi neden bir başkası için kendi vücuduna ihanet ederdi ki… Ama adam bir şeyden çok emindi. Tüm hücrelerinin kendisini terk edeceğini de bilse, onu gördüğü tek bir anı bile dünyada hiçbir şeye değişmezdi.

Pia Mater PDF indir

Serkan Karaismailoğlu - Pia Mater PDF indir

Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

İlgilinizi Çekebilir  Matematik Bulmacalarla Kahve Molası PDF indir

Rate this post

Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Serkan Karaismailoğlu – Pia Mater PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül