Seni İstemiyorum Arzu Khayal PDF *2023 ÜCRETSİZ

İçerikler

Seni İstemiyorum kitabını PDF olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Seni İstemiyorum kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Seni İstemiyorum PDF

Arzu Khayal‘a ait Seni İstemiyorum kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden PDF dosyasını indirip kolaylıkla PDF olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Seni İstemiyorum Arzu Khayal PDF *2023 ÜCRETSİZ
Seni İstemiyorum Arzu Khayal PDF *2023 ÜCRETSİZ

Seni İstemiyorum Kitabı Hakkında Bilgiler

Seni İstemiyorum Kitabı Açıklaması

Aşk tam dört yıl kadar geç kalmıştı. Barlas Karaman’ın kalbine, o gece gelmişti aşk.  19 yaşındaki, kendisine eş olarak giden küçük kızın yeşil gözlerinden akmıştı ruhuna ve kalbine. O gece cennetin yeşil tonunu kabullenmeyen genç adam, acımasızca sahip olmuştu küçük bedene. Canını yakan kadının ilerde kendi canını yakacağını hesaplamadan yapmıştı yapacağını….

Feriha ikinci kadın olarak gittiği evde çok zarar görecekti. İstenmediğini duyacak,hissedecekti.Normal yolla hamile kalmayan genç kadın,asla kadın olmanın ne olduğunu anlamamıştı. Sevgiye aç ruhunu, hayatına borçlu olduğu adamın torununu doğurmak için geldiği evde doyurmak istemişti. Bir anne şefkati,baba sevgisi nasıl olur öğrenmek istemişti. kocası tarafından aşağılanacağından ve hor görüleceğinden habersiz.

Yalnış seçim, vicdan sızısı, gururdu onların arasındaki duvarın adı. Aradaki engelleri aşıp birlikte olabilecekler mi?

Seni İstemiyorum Kitabı İndirme Linkleri

Seni İstemiyorum kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Seni İstemiyorum kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın PDF Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

5/5 - (5 votes)
İlgilinizi Çekebilir  Tom Sawyer Araf Yayıncılık Pdf İndir **Ücretsiz

Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


PDF Yandex Disk İndirme Linki


PDF Alternatif İndirme LinkiYorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül