Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir PDF Kitap İndir - Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir Kitap İndir

Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir

Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Sarhoş Martı Pdf İndir – Sarhoş Martı PDF EPUB İndir

Sarhoş Martı Kitabı Hakkında Bilgiler

Sarhoş Martı Kitabı KANON KİTAP çıkarmış olduğu Sarhoş Martı Kitabını PDF İndirSarhoş Martı 29.07.2021 Pdf İndir

Sarhoş Martı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Sarhoş Martı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sarhoş Martı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KANON KİTAP ait olan Sarhoş Martı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Sarhoş Martı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Sarhoş Martı Kitabı 29.07.2021 tarihinde Defne Morgül tarafından yazılıp KANON KİTAP tarafından basılmıştır. Sarhoş Martı kitabında toplamda 127 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Sarhoş Martı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sarhoş Martı Kitabı Özeti – Sarhoş Martı Kitabı Açıklaması

‘‘Bir hikâye kurmak için geldim dünyaya. Ya da atıldım. Düştüm. İttiler. Her ne ise işte… Hiç hazır değildim.’’
 
 Herkesin anlatmaya değer hikâyeleri olmuyor hayatta… Kıymetli hikâyelere sahip olanların ise çok azı bu hayatı yazıya geçirebiliyor… Bir martının kanadından, bir martının gözlerinden bir kadının yüreğine bakıyoruz. Kimsenin bilemeyeceği sırlara ortak oluyor, kimsenin çıkmayacağı yokuşları tırmanarak daha önce kimsenin görmemiş olduğu doruklardan hayatı izliyoruz… 
 Defne Morgül, ilk novellası Sarhoş Martı ile okurunu şaşırtacak, hüzünlendirecek ve tedirgin edecek bir hikâye anlatıcısı olduğunu kanıtlıyor.
 
  “Tuhaf, çorak bir iklimden geçiyoruz. Şiiri kıt, romanı yoksul; öyküsünün, denemesinin türü tehlike altında. Gündelik ıvır zıvır kitaba dönüştürülüp kalabalıkların üzerine boca edilince gerçek yazarlar da yazıya küstü haliyle. Ama arada bir esinti çıkıyor her şeye rağmen, bu boğucu havayı savurup dağıtıyor. Defne Morgül’ün kitabı işte o çöl esintilerindendir…”
 Orhan Gökdemir:
(Gazeteci, Yazar)
 
 “Defne Morgül ilk kitabı Sarhoş Martı’da nahifliğin, inceliğin, duyarlılığın sınırlarını zorluyor. Kafa tutan bir metin; fazlasıyla cüretkâr, olabildiğince farklı.”
 Akın Çokuğurluel:
(Yazar)

Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Menekşeli Mektup Mustafa Kutlu Dergah Yayınları PDF İndir

Kitap Adı: Sarhoş Martı

Yayınevi / Marka: KANON KİTAP

Yazar: Defne Morgül

Basım Tarihi: 29.07.2021

Sayfa Sayısı: 127

Sarhoş Martı Kitabı İndirme Linkleri – Sarhoş Martı İndir

Sarhoş Martı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Sarhoş Martı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Sarhoş Martı PDF Google Drive İndirme Linki

Sarhoş Martı Pdf İndir - KANON KİTAP Pdf İndir

Sarhoş Martı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Sarhoş Martı Pdf İndir - KANON KİTAP Pdf İndir

Sarhoş Martı PDF Alternatif İndirme Linki

Sarhoş Martı Pdf İndir - KANON KİTAP Pdf İndir

Rate this post

Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Sarhoş Martı Pdf İndir – KANON KİTAP Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül