Russ Harris – Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç PDF indir

1 dk okuma süresi

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç isimli ve Yazarı Russ Harris olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç

Yazar Adı: Russ Harris

Yayınevi: LİTERA YAYINCILIK

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç Hakkında Bilgi 

Daha az gerginlik yaşamayı ve işlerinizi daha keyifle yapmayı istemez miydiniz? O zaman Kabul ve Kararlılık Terapisi (Acceptance and Commitment Therapy-ACT) ile ilgilenen dünya çapındaki binlerce terapist ile bağlantıya geçebilirsiniz. ACT yalnızca depresyonda, anksiyetede, gerginlikte, bağımlılıkta, yeme bozukluklarında, şizofrenide, borderline kişilik bozukluğunda ve diğer psikolojik durumlarda etkinliği kanıtlanmış bir terapi değil, aynı zamanda insanlara köklü bir davranışsal değişim imkanı sunan, yeni teknikler, enstrümanlar, stratejiler içeren devrimsel bir hareket biçimidir.
 
Hem ACT’e yeni başlayanlar, hem de ACT profesyonelleri için, ACT’in altı sürecine yönelik anlaşılır açıklamalar sunan ACT’i Kolay Öğrenme, hızlı ve etkili klinik uygulamalar için de çözümler içermektedir. Bu kitap danışanlarınıza ACT uygulamaya başlamanız ve etkili sonuçlar almanız için size gereken herşeyi vermektedir.

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç PDF indir

Russ Harris - Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç PDF indir 1 | dosya indir logo

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.

Bir Cevap Yazın

x