Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiRosie Projesi Pdf İndir

Rosie Projesi Kitabı Hakkında Bilgiler

Rosie Projesi Kitabı PEGASUS YAYINLARI çıkarmış olduğu Rosie Projesi Kitabını PDF İndirRosie Projesi 17.06.2021 Pdf İndir

Rosie Projesi PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Rosie Projesi kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Rosie Projesi Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PEGASUS YAYINLARI ait olan Rosie Projesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Rosie Projesi Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Rosie Projesi Kitabı 17.06.2021 tarihinde Graeme Simsion tarafından yazılıp PEGASUS YAYINLARI tarafından basılmıştır. Rosie Projesi kitabında toplamda 352 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Rosie Projesi kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Rosie Projesi Kitabı Özeti – Rosie Projesi Kitabı Açıklaması

Kadınları bir türlü anlamayan erkekler ve erkeklerin duygularını tamamen aldırdığını düşünen kadınlar… Rosie Projesi’yle aşkın doğasını çözeceksiniz!

Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Korkuyu Beklerken İletişim Yayınları PDF İndir

Dâhi genetik profesörü Don. Onun daha önce hiç kız arkadaşı olmamıştır. Bu yüzden sayısal verilere güvenen bir bilim insanı olarak kendisine en uygun kişiyi bulmak için kriterler belirleyip Eş Projesi’ni geliştirir.

On altı sayfalık testteki kriterlere bakılacak olursa bu kişinin bir barmen, sigara ve alkol tiryakisi, dağınık ve hiçbir buluşmaya vaktinde gelemeyen bir kadın olması kesinlikle imkânsızdır.

Ve Rosie… Yukarıda sayılan eleme kriterlerinin hepsi onda mevcuttur. Fakat bir yandan da son derece zeki ve güzeldir. Küçük yaşta evlat edinilmiş genç bir kadın olan Rosie, biyolojik babasını bulma yolculuğunda Don’la karşılaşır. Ve bu karşılaşma, tüm bilimsel gerçekleri teker teker yere sererken tek bir şeyi kesinliğe kavuşturacaktır: Aşkı arayıp bulamazsınız, o beklemediğiniz anda gelip sizi yakalar.

“Bir solukta okumak istesem de hiçbir detayı kaçırmamak için uzun uzun keyfine vardım. Kesinlikle bu çifte âşık olacaksınız…”
Jojo Moyes

“Kadın erkek herkesi gülmekten kırıp geçirecek! İşte karşınızda yılın romanı!”  San Francisco Chronicle

“Okuduktan sonra arkadaşlarıma da birer tane hediye etmeden duramadım.”  Bill Gates

“Romantik komedi filmlerine ilham verecek.”  Chris Cleave

“Tüm dünya bu çifte âşık olacak: Don ve Rosie… Bu iki kaçık yan yana geldiğinde neler olacağını bir türlü kestiremiyorsunuz.”
Jill Mansell

“Mizah yüklü büyük bir başarı… Zekice, şefkat dolu ve gözünüzden yaş getirecek kadar komik. Ama hepsinden iyisi, Rosie Projesi
aklınızı başınızdan alacak bir aşk hikâyesi.” Liz Jensen

“Romantik, benzersiz ve sarsıcı. Bir Gün hayranları bu kitaba da bayılacak…” Easy Living

“Uzun zamandır okuduğum en eğlenceli aşk hikâyesi.” Kristin Hannah

“Muhteşem bir karakter olan Don Tillman bize her şeyin ihtimal dâhilinde olduğunu ve insan olmanın en tuhaf yanlarını gösterirken aynı zamanda hepimizi gülmekten yerlere yatıracak kadar eğlendiriyor…” Matthew Quick

İlgilinizi Çekebilir  Yaşam Felsefesi Bir Kant Felsefe Kuramı Klasiği Immanuel Kant Dorlion Yayınevi PDF İndir

Kitap Adı: Rosie Projesi

Yayınevi / Marka: PEGASUS YAYINLARI

Yazar: Graeme Simsion

Basım Tarihi: 17.06.2021

Sayfa Sayısı: 352

Rosie Projesi Kitabı İndirme Linkleri – Rosie Projesi İndir

Rosie Projesi Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Rosie Projesi Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Rosie Projesi PDF Google Drive İndirme Linki

Rosie Projesi Pdf İndir - PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Rosie Projesi PDF Yandex Disk İndirme Linki

Rosie Projesi Pdf İndir - PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Rosie Projesi PDF Alternatif İndirme Linki

Rosie Projesi Pdf İndir - PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Rosie Projesi Pdf İndir – PEGASUS YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül