Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Kitap İndir - Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Kitap İndir

Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiÖzcan Pdf İndir

Özcan Kitabı Hakkında Bilgiler

Özcan Kitabı KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) çıkarmış olduğu Özcan Kitabını PDF İndirÖzcan 14.06.2021 Pdf İndir

Özcan PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Özcan kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Özcan Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) ait olan Özcan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Özcan Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Özcan Kitabı 14.06.2021 tarihinde Mustafa Sedefoğlu tarafından yazılıp KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) tarafından basılmıştır. Özcan kitabında toplamda 48 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Özcan kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Özcan Kitabı Özeti – Özcan Kitabı Açıklaması

“İnsan, ilginç ya da yararlı ne anlatabilir? Başımıza gelmiş olan şeyler, ya herkesin başına gelmiş ya da yalnızca bizim başımıza gelmiştir; ilk durumda bayatlamıştır, ikinci durumda da bizden başkası anlayamaz onları. Ben hissettiklerimi yazıyorsam, hissetmenin ateşini azaltmak için başka çare olmadığından.”
Fernando Pessoa
Hayatımda çok önemli olaylar yaşandı. Kimisi çok komik, kimisi çok hüzünlüydü. Özcan’la yaşadıklarım ise, hem komik ama bir o kadar da hüzünlüydü…
Bu öyküde geçen yer, zaman ve kişiler tamamen gerçektir. Değiştirmeyi hiç düşünmedim açıkçası. Çünkü bu benden çok, Özcan’ın hikâyesiydi. Ben onun hikâyesini yazdım.

Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Ermiş Destek Yayınları PDF İndir

“Komutanım, Barış Manço’yu sever misiniz?”
Yerden sigara izmaritlerini toplarken, diğer askerlerin arasından hafifçe başını doğrultup bana bakarak sordu bu soruyu. Acemi birliğinde toz toprak içinde kaldığı için solduğu anlaşılan yeşil bir kamuflaj içindeki zayıf bedeni ile yere çömelmiş; yanaklarının terden mi, yoksa kendiliğinden mi pembe olduğunu o an bilemediğim, güleç yüzlü bir çocuk bana doğru bakıyordu…
Onun da kaderinin çizilmeye başladığı gün olduğunu sonradan anladığım bu tanışma anına, benim o şarkıyı istemsizce mırıldanmamın mı, yoksa acemi birliğinden usta birliğine geldiği ilk gün olmasına rağmen cesaretini toplayıp o soruyu bana sorabilmesinin mi sebep olduğunu bilemiyorum. Gerçi bilsem de fark etmezdi ki! Sonuçta, sebebi hangisi olursa olsun biz o an tanışacaktık ve bu tanışma bizi 15 Ocak 1995 tarihine, pazarı pazartesine bağlayan o soğuk zemheri Berat Gecesi’ne götürecekti.
“Adın ne senin asker?”
Hafif kekeme bir şekilde cevap verdi ve hikâyemiz işte o an başladı,
“Özcan, komutanım!”

“Bazı öyküler vardır bittiğinde şöyle dersiniz: ‘keşke bu öyküyü ben yazmış olsaydım. ’Yazar Mustafa Sedefoğlu’nun ‘Özcan’ isimli gerçek öyküsünü okuduğumda ‘keşke bu öyküyü ben yazmış olsaydım’ dedim. Hüzünlü bir hikâye. Sürükleyici, açık ve akıcı bir üslupla yazılmış. Türk edebiyatına kazandırılmış harika bir ‘ilk eser’.”
Bekir Yıldız-Yazar

Kitap Adı: Özcan

Yayınevi / Marka: KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY)

Yazar: Mustafa Sedefoğlu

Basım Tarihi: 14.06.2021

Sayfa Sayısı: 48

Özcan Kitabı İndirme Linkleri – Özcan İndir

Özcan Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Özcan Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Özcan PDF Google Drive İndirme Linki

Özcan Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Özcan PDF Yandex Disk İndirme Linki

Özcan Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Özcan PDF Alternatif İndirme Linki

Özcan Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Rate this post

Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Özcan Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül