L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir PDF Kitap İndir - L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir Kitap İndir

L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir

L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir

Kitap Adı: Yeşilin Kızı Anne

Yazar Adı: L. M. Montgomery

Yayınevi: SALTOKUR

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Yeşilin Kızı Anne Hakkında Bilgi 

Yeşilin Kızı Anne ya da diğer adıyla Green Gables’tan Anne, Lucy Maud Montgomery’nin cümlelerinde âdeta parıldayan içtenliği ve gerçekçiliği sebebiyle hep sevildi. Sinemaya uyarlandı, çizgi filmi yapıldı, çocuklar için kısaltıldı. Son olarak Anne, kitaptan uyarlanan Netflix dizisiyle herkesin kalbinde taht kuran bir romantik kahramana dönüştü.
Erkek çocuk evlat edinmek isteyen Marilla ve Matthew kardeşlerin planları, beklenmedik bir durumla sarsılır. Green Gables’a gönderilen çocuk; duygusallığı, samimiyeti, kızıl saçları ve sonu gelmez merakıyla sevimli mi sevimli bir kız çocuğudur. Adının sonuna eklediği “E” harfiyle muzipliğini tamamlayan Anne isimli bu yaramaz, sadece ihtiyar kardeşlerin değil, dokunduğu herkesin hayatını, renklerin birbiriyle kaynaştığı tablolara dönüştürür. Çatı katındaki odasının penceresinden kurduğu hayallerdir bu tabloların fırça izlerinde okuru bekleyen.
Hayallerin gücünü fark etmeyi vadeden Yeşilin Kızı Anne, ilk kez SaltOkur tarafından eksiksiz olarak Türkçeye çevrildi. Hayatı olduğu gibi kabul etmemeyi, direnmeyi ve bıkmadan sevmeyi hatırlatmak için…
Anne, ölümsüz Alice’ten sonra edebiyat dünyasındaki en gözde, en sevilesi çocuktur.
– Mark Twain
 
Anne, çevresindeki dünyadan zevk alan ve hayalleri yardımıyla neşesini herkese bulaştıran bir karakter.
—Guardian
 
Bu kitap pek çok yanıyla bir klasik. Fakat en önemlisi, etkileyici, ilham verici ve elbette tamamıyla zamansız bir hikâye anlatıyor.
—The National
 
Anne, hepimizin onda kendini bulabileceği bir kız. Sürekli çuvallıyor, hatırı sayılacak derecede sahte dostu ve her şeye bir cevabı var. Bazen de bambaşka bir hayata, isme ve saç rengine sahip olmayı diliyor. Yeşilin Kızı Anne tam da bunlar yüzünden gerçek hayatınızdaki endişelerinizle başa çıkmak için bire bir. Başına her ne gelirse gelsin, Anne her zaman dünyadaki güzellikleri görmeyi başarıyor.
—Bustle

İlgilinizi Çekebilir  David Servan Schreıber - Anti Kanser & Yeni Bir Yaşam Tarzı PDF indir

Yeşilin Kızı Anne PDF indir

L. M. Montgomery - Yeşilin Kızı Anne PDF indir

L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


L. M. Montgomery – Yeşilin Kızı Anne PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül