Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir PDF Kitap İndir - Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir Kitap İndir

Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir

Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Müslüman’ın Diyeti isimli ve Yazarı Kemal Özer olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Müslüman’ın Diyeti bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Müslüman’ın Diyeti

Yazar Adı: Kemal Özer

Yayınevi: HAYY KİTAP

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Müslüman’ın Diyeti Hakkında Bilgi 

“İslam, sadece kendine inanan Müslümanların değil, tüm insanların ve gezegende yaşayan tüm canlıların sağlığıyla ilgilenir. Ben de Müslüman’ın Diyeti’ni herkese yazdım. Şifa arayanlara, iyileşmek isteyenlere, az yemeyi başaramayanlara, hazcı tüketimden sıkılanlara, hayatında ‘temiz’ bir sayfa açmak isteyen herkese…”
Kemal Özer

Gıda Hareketi Lideri Kemal Özer, bu çalışmada haz eksenli tüketim biçiminin ve kirletilmiş gıdaların, şişmanlık, obezite ve diğer hastalıklarla olan ilişkisini ele alıyor. İnsanları şişmanlıktan ve mutsuzluktan kurtarmak için ‘temiz ve sağlıklı’ bir beslenme modeli kuruyor. Nefsinizi, az ve öz yemeye ikna etmenin yolunu gösteriyor. Kur’an-ı Kerim’de önerilen ve Hz. Peygamber’in de bilfiil hayatında uyguladığı ‘doğru beslenme ilkeleri’ni açıklıyor. ‘İslam’ın mutfağı’nı ve ‘Hz. Peygamber’in yeme-içme prensipleri’ni daha önce benzeri yapılmamış bir bütünlükle derliyor.

Kemal Özer, halkın çok merak ettiği sorulara da yanıt veriyor: Beslenme ve kısırlık arasında ilişki var mı, kısırlıktan kurtulmak için nasıl beslenmek gerekir? Batı tıbbının da kabul ettiği orucun, insan vücudundaki iyileştirici etkisi ne? Şişmanlamamak/zayıflamak için atılacak ilk üç adım hangisi? Çocuklarının da geleceğini düşünen ‘akıllı’ bir ailenin mutfağında neler olmalı, neler olmamalı? Yemekleri hangi sırayla yemeli? Sofra nasıl olmalı?

Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Prof. Dr. Ahmet Aydın - Otizme Çözüm Var! & Adım Adım Otizmden Korunma ve Kurtulma Rehberi PDF indir

Özer’in bu son soruya verdiği yanıt ise her şeyi özetliyor: “Sofranız, evinize misafir olan Hz. Peygamber’in de yiyebileceği bir sofra olmalı!”

Müslüman’ın Diyeti PDF indir

Kemal Özer - Müslüman'ın Diyeti PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kemal Özer – Müslüman’ın Diyeti PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül