Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir PDF Kitap İndir - Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir Kitap İndir

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

– Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir isimli ve Yazarı olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

 • Paylaşımda bulunduğumuz Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
 • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
 • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir

Yazar Adı:

Çevirmen:

Basım Yılı:

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir Hakkında Bilgi 

 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • BENZER ÜRÜNLER
1) Williams Obstetrik 25. Baskı
 

Dünyanın önde gelen obstetrik rehberişimdi maternal-fetal tıbba daha fazla odaklanarak güncellendi.

Yayın değerlendirme kurumları tarafından 2019 senesinde alanında en itibarlı kaynak seçilmiştir.

*** Başka hiçbir kaynağın içeriği, Williams Obstetrics’in köklü bilimsel titizliği ve erişilebilirliği ile kıyaslanamaz. Son teknoloji ürünü tasarımı, en yeni gelişmelerin ve protokollerin gözden geçirilmesine olanak sağlar. Williams size klinikte ulaşabileceğiniz olumlu sonuçlar için yoldaşlık edecek en doğru kaynaktır.
 
Kadın doğum uzmanlığında, yeni nesiller için disiplini tanımlayan metin içeriği artık her zamankinden daha güncel.
Uluslararası olarak tanınan Texas University of Southwestern Tıp Merkezi’nden yazarlar tarafından yazılan Williams Obstetrik, alanın en güncel perspektifini sunarken, kapsamı ve uygulanabilirliği ile başucu kitabı olma özelliğini koruyor. Bir asırlık klinik düşüncenin doruk noktasını temsil eden yeni Yirmi Beşinci Baskı, 1000’den fazla tam renkli resim sunar ve ek olarak maternal-fetal tıbbın hızlı büyüyen uzmanlığı üzerinde artan bir vurgu yapılarak geliştirilmiştir.

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)


Özellikler
• Fetal bozuklukların teşhisi ve tedavisi ile ilgili utero-fetal komplikasyonlara daha derin bir bakış açısı sağlamaktadır.
• Gebeliği zorlaştıran çeşitli tıbbi ve cerrahi bozukluklara geleneksel yaklaşımlar.
• Güncellenmiş grafiklerler, sonogramlar, MRI’ler, fotoğraflar ve fotomikrograflar dahil 1000 göz alıcı çizim.
• Sağlam kanıta dayalı yaklaşım, fizyolojik ilkelere özel önem vererek, klinik obstetriğin bilimsel temellerini vurgular.
• Güncel mesleki ve akademik kılavuzlar içeriğe dahil edilmiş ve okunması kolay tablolarla sunulmuştur.
• Güncel 3.000 yeni literatür ile içerik tamamen yenilendi.

 
 
2) Speroff Klinik Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite
 

Günümüzün en iyi klinik uygulamalarının en güncel şeklini bulacağınız dünyaca ünlü kaynak, şimdi tamamen revize edildi.
Neredeyse 50 yıldır dünyanın en çok okunan jinekoloji metinlerinden biri olan Speroff’un Klinik Jinekolojik Endokrinoloji ve İnfertilite kitabı, kadın endokrin sistemine ait ayrıntılı bir açıklık getirmekte, sık görülen bozuklukların değerlendirilmesi ve tedavisi için pratik bir rehberlik sunmaktadır.


Tamamen revize edilmiş bu dokuzuncu baskıda, Yale Tıp Fakültesi’nin editör ve yazar ekibi, Dr. Speroff’un bu dönüm noktası eserini revize ederken karmaşık kavramları açıklayan net, özlü yazma stilini ve çizimlerini korumuştur.
Bu dünyada alanında ençok satan kitap, üreme endokrinolojisi ve infertilite ile ilgilenen öğrenciler, asistanlar ve klinisyenler için vazgeçilmez olmakla beraber okuyucuları bu hızlı değişen alanda meydana gelen son gelişmelerle güncel hale getirmektedir.

İlgilinizi Çekebilir  Prof. Dr. Ahmed Yüksel Özemre - Üsküdar'ın Üç Sırlı'sı PDF indir


Özellikleri:


• Reprodüktif endokrinolojide kesin bir metin olmakla beraber, üreme fizyolojisi, klinik endokrinoloji, kontrasepsiyon ve infertilite ile ilgili otör düzeyinde bilgi içermektedir, 
• Cinsiyetler arası geçiş tıbbı  ve fertilitenin korunması ile ilgili iki yeni bölüm içermektedir.
• Çok sayıda renkli illüstrasyon, algoritma ve tablo içermektedir.
• Speroff’un açık, kullanıcı dostu yazım tarzını korurken içeriğinin de  günümüzün en iyi klinik uygulamalarıyla güncel olmasını sağlamaktadır.

 
3)  Diagnostic Imaging – Obstetri
 
 DIAGNOSTIC IMAGING SERİSİ – OBSTETRİ

TÜRKÇE, 2013 BASKI VE TAMAMI RENKLİ

” Dünya’nın EN ÇOK SATANLAR içine giren TEK tanısal görüntüleme serisi ”
” Dünya’nın EN HIZLI, EN ÇOK SATANLAR içine giren radyoloji serisi ”

 • Yeni embriyoloji bölümleri ile normal fetal gelişimi göstererek gelişimsel anomalilerin esaslarının daha rahat anlanmasını sağlamaya çalıştık. Her konuda çizimler ve resimler detaylı olarak etiketlendirilmiş olup normal fetal yapıların hem sonografik hem de MRG görüntüleri verilmiştir. 
 • Kitap genelinde ana konularda yeni düz metin şeklinde giriş bölümleri bulunmaktadır. Amacımız okuyucuya anormal fetüs’ü detaylı bir şekilde değerlendirebilmesini sağlamaktır. 
 • Yeni 30’dan fazla tanı ekleyerek bu baskıyı mümkün olan en detaylı referans kitabı haline getirmeye çalıştık. Eski baskıda da bulunan konular ise detaylı bir şekilde yenilenerek okuyucunun konu hakkında en yeni bilgiye sahip olmasını amaçladık. 
 • Yeni baskıya eklenen görüntü galerileri ile beraber yaklaşık 2400 resim içeriği olan kitap.
 • 2. Baskı için eklenen yeni biçim ile artık sık konulan tanılarla ilgili geniş görüntü galerilerimiz oluşmuş olup bu şekilde okuyucunun sadece sık gözlenen anomalileri görmesini değil diğer tüm varyantlarıda görebilmesini sağlamaya çalıştık. Her konuda bulunan grafik, fetal MRG, ultrasonografi, gri skala, 3 boyutlu ve Doppler ultrasonografi resimleri ile zengin bir içerik oluşturulmuş olup mümkün olan yerlerde klinik ve patolojik korelasyonlara da yer verilmiştir.

Bu kitap çeşitli fetal görüntüleme uzmanlarından oluşan olağanüstü bir grup tarafından yazılmıştır. Yazarlar radyoloji, perinatoloji, kardiyoloji ve klinik genetikte söz sahibi önemli kişilerdir. Ekip üyeleri arasındaki ortak çaba ile her bölüm olabilecek en mükemmel seviyeye ulaştırılmaya çalışıldı. Hepimiz kendimizi aileler için oldukça yıkıcı olan fetal hastalıkları anlamaya ve tanısını koymaya adamış kişileriz. Biz doğru tanı koyarak ailelerin bu en zor zamanlarında onlara mümkün olan en eksiksiz bilgiyi vermek için ortak bir tutkuyu paylaşıyoruz. Her bölüm, hayatımızı adadığımız bu işte bildiklerimizi siz okuyucularla paylaşabilmenin verdiği heyecanla hazırlanmıştır.

ÖNSÖZDEN:

Günümüz obstetri pratiğinde ultrasonografi en sık kullanılan tetkiklerden biri olmaya başladı. Doğum hekimleri için ultrasonografi artık sadece bir görüntüleme yöntemi değil fetüsü muayene etmenin en önemli aracı haline geldi. Bu tanı ve muayene aracının doğru kullanılabilmesi için de öncelikle normal anatomiyi bilmek ve sonrasında gördüklerimizin ne olduğunu anlayabilmemiz gerekiyor. Doğum hekimleri için iş burada da bitmiyor. Gördüklerimiz sonucunda koyduğumuz tanı veya olduğunu düşündüğümüz durum hakkında hastaya danışmanlık hizmetini vermekte bizlere düşen bir görev. Bunun için de yeterli bilgi sahibi olmak veya bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmek gerekiyor.

İşte bu noktada kitaplar çok değerli. Genelde bu temel bilgi, tanı ve danışmanlık ile ilgili bilgiler ayrı ayrı kaynaklardan sağlanıyor. Çoğu kitap ise standart olarak düz metinden oluşan ve genelde temel bilgi, tanı ve danışmanlık ile ilgili bilgileri aynı bünyede içermeyen kaynaklardır. DiagnosticImaging: Obstetri kitabı bu noktada farklılık gösteriyor. İçerik olarak hem genel bilgi, normal anatomi, patofizyoloji ve hem de  prognoz veya tedavi gibi basamakların hepsini içeren özel bir kaynak. Aranılan bilgiler yapılandırılmış bir biçimde madde madde verilmiş olup alışıla gelmişin dışında bir anlatım sağlanmış. Ayrıca konu içeriğinde bulunan birçok resim, grafik ve şekiller oldukça açıklayıcı ve aydınlatıcı. Bu kitap ile sadece tanısal yeteneklerinizi geliştirmekle kalmayıp danışmanlık verebilecek bilgiye de rahatça ulaşabiliyorsunuz. Bu nedenle de bu kitabın dilimize anlaşılabilir bir biçimde çevrilmesinin hekimlerimize oldukça büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu kitabın zamanla en sık kullandığınız referans kitabı olacağından eminim.

 
4) Te Linde Operatif Jinekoloji
 

Özellikler:

 • Tüm cerrahi prosedürlerde yeni gelişmeleri içeren adım adım anlatım.
 • Genel cerrahi yaklaşımlardan, patoloji ve post-op bakım ve sorunlara kadar tam rehberlik içeren konu içeriği.
 • Görsel olarak tamamı mükemmelleştirilmiş 1200’den fazla resim ve fotoğraf.
 • Üstün görsel kalite sayesinde tüm anatomik yapı, oluşum ve sınırlar mükemmel halde okuyucuya sunuldu.
 • Yeni robotik cerrahi tekniklerini keşfetme imkânı.
 • Elektro cerrahi alanındaki yenilikler ve damarsal yapılardaki yeni kullanım alanları.
 • Yeni yazarlar sayesinde yeni ve farklı yaklaşımları öğrenme imkânı.
 • Mesleki sorumluluk konusunda risk yönetimi tavsiyeleri.

DOODY YAYIN İNCELEME KURUMUNDAN TE LİNDE’YE 5 YILDIZLI DEĞERLENDİRME
 1. Yazarlar, alanında en iyisidir.
 2. Kitap kapsamlıdır ve adım adım okuyucu dostu anlatıma sahiptir.
 3. Alt uzmanlık konuları itinayla ve tatmin edici yoğunlukta işlenmiştir.
 4. Güncel literatüre yapılan sık atıflar ile kanıta dayalı tıp uygulamaları fantastiktir.
 5. Gerçek vaka ve görsellerin çoklukla kullanımı dikkat çekicidir.
 6. Mükemmel görsel anlatım ve zengin konu içeriği her seviyedeki cerrah ve eğiticiyi etkileyecek güçtedir.

5) Gebelik ve Laktasyon Döneminde İlaç Kullanımı
 

Reçete yazmadan önce gerekli bilgiler artık parmaklarınızın ucunda.
Bu alanda çalışıyorsanız, bu önemli kılavuzu muhakkak masanızda bulundurmalısınız.


Gebelik ve Laktasyonda İlaç Kullanımı güncellenmiş 11. baskısı: Fetal ve Yenidoğan Riskine İlişkin gebelik ve emzirme döneminde alınan ve reçete edilen 1.200’den fazla ilacı içeren dünyaca ünlü Referans Kılavuzdur.

*** İlaçların embriyo, fetus ve emziren bebek, anne üzerine bilinen veya olası etkileri hakkında ihtiyacınız olan bilgileri sağlayan ayrıntılı monograflar

*** Bu en çok satan referans kitabın yazarları, hem embriyo-fetus hem de emziren bebek üzerindeki ilaçların etkileri konusunda, son derece otör akademisyenlerdir.

 

Ana Özellikler:
• Bu baskıya 140’tan fazla yeni ilaç dahil edildi.
• A’dan Z’ye alfabetik dizin, değerli bilgileri hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.
• Her monograf aşağıdakileri kapsar: genel ürün adları, risk faktörleri, farmakolojik sınıf, öneriler, riskler, özet bilgiler, güncellenmiş referanslar.

Doody’s Star Rating ®: Yayın değerlendirma kurumundan tam puan almıştır

 
6) Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji
 

Gözalıcı şekil ve çizimlerle Dünyanın en iyi jinekolojik onkoloji kitabı sizlerle buluşuyor. Tüm akademik kişi ve kurumlarca bu alanda çalışanlar için 1. Sırada kaynak kitap olarak gösterilmiştir.

Bu eser başlıca jinekolog onkologlar, jinekoloji onkoloji yandalı yapanlar, konsültan jinekologlar, tıbbı onkologlar ve uygulamaları jinekolojik kanser tedavisinin önemli bir komponentini içeren radyasyon onkologları için yazılmıştır.

Bu baskı önceki baskıların temel format ve stilini koruyarak dört kısıma ayrılmıştır; Genelprensipler, hastalık lokalizasyonları, medikal ve cerrahi konular ve hayat kalitesi. Birinci dereceden kanıtların olmadığı daha önceki basımlarda olduğu gibi kişisel önyargılardan arınarak, mevcut literatüre uygun olacak şekilde yazılmıştır.

Cerrahinin bütün alanlarındaki önemli gelişmelerle birlikte,  medikal onkolojinin  de tıbbın resmi  bir yan dalı olarak yerleşmesiyle jinekolog onkologun rolü multidisipliner bir takımın lideri konumuna dönüşmüştür.  Takım sadece çeşitli medikal uzmanları değil aynı zamanda  onkoloji hemşireleri ve psikologlar, sosyal hizmet çalışanları, fizyoterapistler ve diyetisyenleri içeren paramedikal personeli kapsamaktadır.

İleri evre over kanserinin cerrahi yönetimi bütün makroskopik metastatik hastalığın rezeke edilmesi ihtiyacı üzerine daha fazla önem verilmesiyle daha radikal hale gelmiştir. Bu durum seçili vakalarda hepatobiliyer ve hatta torasik cerrahların katılımını gerekli kılmıştır. Diğer yandan vulvar, servikal ve endometrial kanserlerde lenf nodlarına bazıları tarafından daha konservatif bir yaklaşım önerilmiştir ve bu konseptler yeni baskıda belirtilmiştir. 

 • Bütün bölümler ayrıntılı olarak tekrar gözden geçirilip güncelleştirilmiştir
 • Yeni yazarların katkıları üzerinde özellikle durulmalıdır. Robotic cerrahi yaygın olarak uygunlanmaktadır ve Bu tekniğin önde gelen taraftarları Kanada’dan Joshua Press ve Walter Gottlieb tarafından yazılan yeni bir bölüm bu konuya ayrılmıştır. Bu bölümdeki cerrahi teknikler kısmına Pragdan, uluslararası bilinirliği olan  cerrah David Cibula ve Stanforddan Amer Karam katkıda bulunmuşlardır.
 • Servikal kanseri öncülerinin biyolojisinde değişen konseptler, hpv aşısının daha yaygın kullanılması ve servikal kanser tarama kılavuzlarının yenilenmesi Michael Campion ve  kanser taramasında uluslararası otorite olan yardımcı yazar Karen Canfell tarafından belirtilmiştir. Gebelikte kanser bölümü bu alanda yaygın çalışmaları olan Belçikadan Frederic Amant ve Budapeşteden Laszlo Ungar tarafından yeniden yazılmıştır.
 • Jinekolojik malignitelerde çok disiplinli yaklaşımda , Houstunda  M-D Anderson Hastanesinden radyasyon onkoloğu Patricia Eifel tarafından vulvar ve vajinal kanser  ile ilgili bölümde  Antwerpten medical onkolog Jan Vermorken tarafından  servikal kanserler  ile ilgili bölümde ve Sydneyden medical onkolog Michael Friedlander  tarafından uterin, ovaryan ve germ hücreli tümörleri ile ilgili bölümde katkıda bulunmuşlardır. 
 • Kemoterapi ile ilgili bölüm Royal Kadın Hastanesinde son 25 yıldır medical onkolog konsültanı olarak çalışan Dr. Friedlander tarafından geniş çaplı olarak revize edilmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Tarihçesi

Stok Kodu
9786057682451

Fiyat

60,00 TL

Postpartum Kanamalar

Stok Kodu
FGHKLPV4

Fiyat

420,00 TL

Muhteşem Diyaliz Seti

Stok Kodu
EKQTWZ13

Fiyat

430,00 TL
İndirimli
339,00 TL

Cinsel Tıp ve Genital Estetik

Stok Kodu
9786057607874

Fiyat

180,00 TL

Anestezi'nin Muhteşem İkilisi

Stok Kodu
CDGNR459

Fiyat

440,00 TL
İndirimli
369,00 TL

Secrets'in Efsane İkilisi

Stok Kodu
NTUX3569

Fiyat

440,00 TL
İndirimli
379,00 TL

Efsane 4 Kitap Muhteşem Fiyatla

Stok Kodu
ADPVX268

Fiyat

1.228,00 TL
İndirimli
999,00 TL

Atlas Pelvik Anatomi Jinekolojik Cerrahi

Stok Kodu
9786054477326

Fiyat

349,00 TL

Adölesan Jinekoloji

Stok Kodu
DJMTX367

Fiyat

125,00 TL
İndirimli
124,00 TL

Muhteşem İkili Muhteşem Fiyat

Stok Kodu
BGLQTVX6

Fiyat

350,00 TL
İndirimli
299,00 TL

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Kadın Doğum BESTSELLER Seti PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül