İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – İs Serisi (3 Kitap Set) PDF EPUB İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı Hakkında Bilgiler

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı DOKUZ YAYINLARI çıkarmış olduğu İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabını PDF İndirİs Serisi (3 Kitap Set) 12.07.2021 Pdf İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan İs Serisi (3 Kitap Set) kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOKUZ YAYINLARI ait olan İs Serisi (3 Kitap Set) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

İlgilinizi Çekebilir  Lita Özge Günaydın Yayınevi

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı 12.07.2021 tarihinde Binnur Şafak Nigiz tarafından yazılıp DOKUZ YAYINLARI tarafından basılmıştır. İs Serisi (3 Kitap Set) kitabında toplamda 1696 sayfa bulunmaktadır. Sizler için İs Serisi (3 Kitap Set) kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı Özeti – İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı Açıklaması

KUTULU SET
POSTER,
TÜM SERİLERİN AYRAÇLARI,
POLAROİD FOTOĞRAF HEDİYELİ…
Her şeyin açıklığa kavuşmasıyla beraber İs, duygusal olarak toparlanmanın yolunun uzaklaşmaktan geçtiğini düşünür. Artık yeni bir şehre, ciğerlerini yakacak yeni bir nefese ihtiyaç duymaktadır. Fakat bilmediği bir şey vardır, nereye giderse gitsin, geçmiş geçmeyecektir ve onu bir hayalet gibi takip etmeye devam edecektir. Korhan bir gölge gibi İs’i izleyip onu geri isterken, İs aşk ve gurur arasındaki o çizgide arafta kalmıştır. Serinin üçüncü kitabında çözülen tüm düğümler bir kez daha bir araya geliyor ve aşk, yalanlar ile gerçeklerin sarmaşığına takılıp kördüğüm oluyor.
 
Sustuğum her kelime kurşun olup zihnimden kalbime yağarken aynadaki yansımama gülümsedim. Yalanları kusan bir adamın gerçekleri saklayan küçük kızı olarak bitirdiğim bir gecenin sabahına, yine o adamın kilitli kafesinden ayağına bağladığı bir yalanla anahtarı bile olmadan çıkan kekliği olarak uyanmıştım.
Onu seviyordum, onu sevdiğim için kalbimi affedemiyordum. Devam edecektim. Yel değirmenlerinin boş arazilerde dönmeye devam ettiği gibi devam edecektim; başım dönecekti ama
devam edecektim. Devam edecektim. Bir çocuğun attığı ilk adımdan sonra düşüp yine de tekrar koltuğun kenarlarına tutunarak kalkıp adım atmaya devam ettiği gibi devam edecektim; ayaklarım beni taşımayacak, dizlerimin üzerine düşecektim ama devam edecektim. O kadar devam edecektim ki, kimse benim kadar devam edemeyecekti.

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Düşler Yurdu Yusuf Sarı Ares Yayınları

Kitap Adı: İs Serisi (3 Kitap Set)

Yayınevi / Marka: DOKUZ YAYINLARI

Yazar: Binnur Şafak Nigiz

Basım Tarihi: 12.07.2021

Sayfa Sayısı: 1696

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabı İndirme Linkleri – İs Serisi (3 Kitap Set) İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

İs Serisi (3 Kitap Set) PDF Google Drive İndirme Linki

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir - DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) PDF Yandex Disk İndirme Linki

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir - DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir

İs Serisi (3 Kitap Set) PDF Alternatif İndirme Linki

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir - DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


İs Serisi (3 Kitap Set) Pdf İndir – DOKUZ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül