Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir PDF Kitap İndir - Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir Kitap İndir

Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir

Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir

Kitap Adı: Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım

Yazar Adı: Hedvig Montgomery

Yayınevi: DOMİNGO YAYINEVİ

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım Hakkında Bilgi 

Hedvig Montgomery’nin yirmi yıllık aile terapistliği boyunca en sık duyduğu soru:
 ‘‘Nasıl iyi birer ebeveyn olabiliriz?’’
 
Anne babalık hayatta üstlendiğiniz en büyük rol. Güzel haber ise şu: İyi anne baba olmak, iyi insan olmakla el ele yürüyor.
Bu kitap, size mükemmel ebeveyn olmanın yollarını anlatmıyor. Böyle bir şey olmadığını, ama daha iyiye doğru yol alabileceğimizi söylüyor ve bunun için adımlar sunuyor.
Gerektiğinde çatışmayı öğretmek, bir dedektif gibi davranacağınız anları bilmek, ipin ucunu ne zaman bırakacağınızı görmek, yaramazlığa müsaade etmek, sınırları ve yakınlığı belirlemek, bir adım geri çekilmek, boş tehditleri bırakıp işbirliği yapmak gibi gündelik sihirleri her yaşa uygun önerilerle açıklıyor.
Uyumlu, kendine güvenen, bağımsız ama aidiyet duygusu gelişmiş çocuklar yetiştirebilmek için öncelikle çocuğunuzu ve kendinizi daha iyi tanımanızın, birlikte bir biz yaratmanızın neden sihrin ön koşulu olduğunu gösteriyor Montgomery. Ve yeri geldiğinde kendi ailevi deneyimlerini açık yüreklilikle paylaşarak bu güvenli bağı nasıl inşa edebileceğinizi anlatıyor Anne Baba Sihri’nde. Çünkü bu bağ bir kez doğru kurulduğunda, yaşanacak bütün sıkıntılara, hastalıklara, uykusuz gecelere direnecek ve yaşam boyu çocuğunuzun yanında olacak.
Bir güzel haber daha; tüm bu çabaya değiyor.
 

Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir

Hedvig Montgomery - Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir

Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

İlgilinizi Çekebilir  Davide Morosinotto - Dahiler Sınıfı: Muhammed Ali Tüm Zamanların En Büyüğü PDF indir

Rate this post

Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Hedvig Montgomery – Anne Baba Sihri & İyi Ebeveyn Olmaya Yedi Adım PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül