Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir PDF Kitap İndir - Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir Kitap İndir

Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir

Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Ömer Asmalı – Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir

Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir isimli ve Yazarı Ömer Asmalı olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir

Yazar Adı: Ömer Asmalı

Yayınevi: Kutup Yıldızı Yayınları

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir Hakkında Bilgi 


Gemi kurtarma sektörü birçok bileşeni olan ve farklı disiplinler içerdiğinden her bir konu başlı başına bir hazine, yüzlerce, binlerce sayfalık anlatım olabilir. Bu nedenle kitap, konuları kısa, anlaşılabilir ve öz yazılmaya çalışılarak, denizcilik eğitimi veren okullar ile sivil ve askeri denizcilik camiasına faydalı olacağı düşüncesi ile kaleme alınarak, okuyucunun acil durumların veya rutin işler dışındaki operasyonların ne olduğunu, ne yapılması gerektiğini ve acil durum operasyonları hakkında farkındalık yaratmak da amaç edinilmiş.

Kitabın hazırlanması safhasında yazar kaptan deneyimlerini, bilgi ve birikimlerini ön plana almamasına rağmen mümkün mertebe yararlı eser olması için konusunda uzman yerli ve yabancı kişi ve kaynaklardan da yararlanmış. Örneklerin bazıları senaryo şeklinde canlandırılmış, bazılarında da gerçek olaylar anlatılmış. Gerçek örneklerdeki gemi ve olaylar tarihe mal olmamış, kamuoyuna yansımamış veya gereği gibi yer almamış, halen var olan gemi ve şirketlerin isim ve özellikleri değiştirilmiş. Ancak bilgi edinilmesi için yapılan operasyon şekli değişmemiş. Konunun anlaşılması bakımından olabildiğince fotoğraf ve şekil kullanılmış.

İlgilinizi Çekebilir  Secrets'in Efsane İkilisi PDF indir

(Önsözden)

Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Barkod: 9786056903694
Yayın Tarihi: Ağustos 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 17×25
Sayfa Sayısı: 369
Yayınevi: Kutup Yıldızı Yayınları
Kapak Türü:
Ciltli
Dili:
Türkçe
Ekler:


Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Gemi Kurtarma Operasyonları ve Kriz Yönetimi PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül