Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiGarip Kuşun Yuvası Pdf İndir – Garip Kuşun Yuvası PDF EPUB İndir

Garip Kuşun Yuvası Kitabı Hakkında Bilgiler

Garip Kuşun Yuvası Kitabı KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK çıkarmış olduğu Garip Kuşun Yuvası Kitabını PDF İndirGarip Kuşun Yuvası 16.07.2021 Pdf İndir

Garip Kuşun Yuvası PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Garip Kuşun Yuvası kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Garip Kuşun Yuvası Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK ait olan Garip Kuşun Yuvası kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Garip Kuşun Yuvası Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Garip Kuşun Yuvası Kitabı 16.07.2021 tarihinde İlker Selman tarafından yazılıp KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Garip Kuşun Yuvası kitabında toplamda 182 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Garip Kuşun Yuvası kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Garip Kuşun Yuvası Kitabı Özeti – Garip Kuşun Yuvası Kitabı Açıklaması

“İki ev bir de şirin restoran yaptın mı her mevsim müşteri, bize gül gibi yeter. Evlerden biri sizin tabii, artık zevk için yemek yapacağız. Ben kasadayım, sen müşterilerle ilgileniyorsun.”
“Yaşa İlhan ağabey! Adı ne olacak?”
“Yine aynı tabii! Bodrum şubemizin adı da ’Garip Kuşun Yuvası’ olacak.”
 
Göl kenarında bir kasabada şirin bir motel. Garip Kuşun Yuvası. Büyük şehirden kaçıp motele sığınanlar ve bu kasabada sıkışık kalmış, uzaklara gitme hayalleri kuranlar…
İlçeye tayin olan öğretmenler Necla ve Ezgi, civarda avlanmaya gelen iki Karadenizli adam, bir turist ve herkesi tedirgin eden gizemli bir karıkoca.
Dolunay, gölü parlak gümüş mavisi bir renge dönüştürmüş, gözbebekleri büyüyen İlhan Bey’in aşk duygularını daha da kamçılamıştı. Bütün gün hayaller kurmuş, kafasında planlar yapmıştı. Yemek sonrası Necla’yla göl kıyısına yürüyecek, ay ışığı altında belki elini tutup kulağına ona duyduğu aşkı fısıldayacaktı.
Arkasına aldığı battaniyeyle havuz başındaki şezlonga uzandı. Hava serinlemiş, üstüne tatlı bir rehavet çökmüştü. Kalkıp yatağına gitmeye üşendi. Gözlerini kapatıp, Necla’nın gülen sevimli yüzünü şekillendirmeye çalıştı. Hayallerin buğulu görüntüsüyle baş başa kalmak, yüzünde anlamsız bir tebessüm oluşturmuştu.
Garip Kuşun Yuvası, İlker Selman’dan sıcacık bir roman.

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Ölüler Ansiklopedisi Danilo Kis Kırmızı Kedi Yayınevi

Kitap Adı: Garip Kuşun Yuvası

Yayınevi / Marka: KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK

Yazar: İlker Selman

Basım Tarihi: 16.07.2021

Sayfa Sayısı: 182

Garip Kuşun Yuvası Kitabı İndirme Linkleri – Garip Kuşun Yuvası İndir

Garip Kuşun Yuvası Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Garip Kuşun Yuvası Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Garip Kuşun Yuvası PDF Google Drive İndirme Linki

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir - KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir

Garip Kuşun Yuvası PDF Yandex Disk İndirme Linki

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir - KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir

Garip Kuşun Yuvası PDF Alternatif İndirme Linki

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir - KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Garip Kuşun Yuvası Pdf İndir – KAFEKÜLTÜR YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül