Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı PDF EPUB İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı Hakkında Bilgiler

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı LEGAL YAYINCILIK çıkarmış olduğu Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabını PDF İndirFestschrift für Otto Kaufmann Armağanı 26.07.2021 Pdf İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. LEGAL YAYINCILIK ait olan Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı 26.07.2021 tarihinde Dr. Alpay Hekimler tarafından yazılıp LEGAL YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı kitabında toplamda 1068 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı Özeti – Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı Açıklaması

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alpay Hekimler’in editörlüğünde hazırlanan “Otto Kaufmann’a Armağan” adlı bu çalışma, tespit edilebildiği kadarıyla yabancı bir öğretim üyesi için yayına hazırlanan ilk Armağan kitap olma özelliğini taşımaktadır.
Otto Kaufmann kimdir? Otto Kaufmann, iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında çalışan gerek akademisyenlerin, gerekse uygulayıcıların yakından tanıdıkları bir isimdir. Özellikle Fransız ve Alman iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında yayınlamış olduğu çalışmaların yanında, uluslararası hukuk alanında verdiği eserler, birçok ülkenin araştırmacıları için yol gösterici olduğu gibi karşılaştırmalı hukuk boyutunda çalışmaların yapılmasına zemin de hazırlamıştır. Dünya çapında en prestijli araştırma enstitüleri arasında yer alan Münih Max-Planck-Enstitüsü’nün kuruluşundan itibaren, emekli oluncaya değin bu kurumda çalışmış olan Otto Kaufmann yıllarca Fransa Masası Başkanlığı görevini yürütmüştür.
Türkiye ile çok yakın bağlar kurarak tam anlamıyla bir Türkiye dostu olan ve birçok bilimsel etkinliğin düzenlenmesine katkı veren Kaufmann’ın birçok eseri dilimize de kazandırılmıştır. Özellikle Fransız iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında haklı olarak otorite olarak kabul edilen Otto Kaufmann’ı akademik hayatı boyunca sağlamış olduğu katkılara teşekkür etmek amacıyla bu Armağan kitabın yayınlanmasına karar verilmiştir.
Armağan kitaba katkı veren tüm yazarların ortak özelliği Otto Kaufmann ile yollarının kesişmiş olmasıdır.  Aksi halde katkı vermek isteyecek yazar sayısını kısıtlama imkanı olmayacaktı. Bunun ile birlikte, mutlaka atlanan isimler olmuştur, bunda da asla bir kasıt olmadığını ve sorumluluğun tamamen bu çalışmanın editörüne ait olduğunun belirtilmesi yerinde olacaktır. Ancak gerek özel hayatında gerek akademik hayatında geniş bir çevre kurmayı başarabilmiş olması nedeniyle bu yönde bir eksikliğin ortaya çıkmamasını beklemenin fazlasıyla iyimserlik olacağını da belirtmek gerekir.
Armağan kitap toplam dört bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde bireysel iş hukuku, ikinci bölümde toplu iş hukuku, üçüncü bölümde sosyal güvenlik hukuku ve son bölümde ise diğer konulara ilişkin yazılara yer verilmiştir. Türkiye, Almanya, Fransa, Avusturya, İtalya, İspanya, İsviçre, Çekya, Yunanistan, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Afrika başta olmak üzere farklı ülkelerden 47 yazarın katkı verdiği ve karşılaştırmalı hukukun önemini ortaya koyan toplam 42 makale ile iş ve sosyal güvenlik hukuku alanındaki güncel gelişmeler ele alınmaktadır.
Kitapta yer verilen makaleler Türkçe, Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde kaleme alınmıştır. Şüphesiz olarak tüm makalelerin ortak bir dilde kaleme alınması mümkün olabilirdi ya da yabancı dilde yazılmış olan makalelerin Türkçeye tercüme edilerek yayınlanması da olanak dahilindeydi. Bir çözüm de şüphesiz olarak tüm makalelerin dört dilde yayınlanması olabilirdi, ancak bu yönde bir karar kitabın hacminin aşırı derecede büyümesine sebep olacağı gibi bizim imkanlarımızı da fazlasıyla zorlardı. Bu nedenle esas itibariyle yazarların kendi ana dillerinde yazmalarının daha uygun olacağı görüşünden hareket edilerek, dört dil konusundaki tercih tümden yazarlara bırakılmıştır.
İçindekiler kısmında, makalelerin başlıkları kaleme alındıkları dilde ve İngilizce olarak yer almaktadır. Armağan kitabın sonunda, yazarların kısa özgeçmişlerine ise yine Türkçe ve İngilizce olarak yer verilmektedir.

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Bize Kalan İz Karahan Kitabevi

Kitap Adı: Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı

Yayınevi / Marka: LEGAL YAYINCILIK

Yazar: Dr. Alpay Hekimler

Basım Tarihi: 26.07.2021

Sayfa Sayısı: 1068

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabı İndirme Linkleri – Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı PDF Google Drive İndirme Linki

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir - LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir - LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı PDF Alternatif İndirme Linki

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir - LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Festschrift für Otto Kaufmann Armağanı Pdf İndir – LEGAL YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül