Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir PDF Kitap İndir - Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir Kitap İndir

Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir

Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Çocuk Hakları isimli ve Yazarı Ercüment Erbay olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

  • Paylaşımda bulunduğumuz Çocuk Hakları bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
  • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
  • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Çocuk Hakları

Yazar Adı: Ercüment Erbay

Yayınevi: YENİ İNSAN YAYINEVİ

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Çocuk Hakları Hakkında Bilgi 

Çocuk haklarının amacı; çocukların toplumda mutlu, refah içinde ve sorunlarından arındırılmış bir şekilde yaşamasını sağlayacak kavramlar dizgesinin kurulmasıdır. Çocuk haklarının görünür kısmı ise sözleşmelerde kendini bulmaktadır ve bunların en kapsayıcı olanı Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi’dir. Ülkemizin de onayladığı bu Sözleşmenin ne derece uygulandığını tartışmaya açmak gerekir.

Bu kitap, Türkiye’de çocuk haklarının nasıl algılandığı ve çocuk haklarını tanıtma, yaygınlaştırma ve izlemeye yönelik uygulamaların nasıl şekillendiğini eleştirel bir bakış açısıyla ortaya koymaktadır. Bunun yanında kitapta, Türkiye’de iyi işleyen bir çocuk hakları sisteminin nasıl olması gerektiğine ilişkin model önerisi yer almaktadır.

Bu kitabın, üniversite öğrencilerine, çocuk hakları alanında çalışan akademisyenlere, kamuda çalışan bürokratlara ve sivil toplumdaki çocuk hakları aktivistlerine yol göstereceğini ve çalışmalarını planlamalarında faydalı olacağını düşünüyoruz.
Her türlü haberleşme olanağının sınırlarını zorladığı bir çağda, özellikle çocuklar bu olanakları diğer her yaş grubundan daha iyi kullanıyorlar. Bu nedenle artan bir ivmeyle haklarını öğrenip, bu hakları talep ediyorlar. Artık bütün çocuklar büyümüş de küçülmüş. Bu kitabın çocuklara da ufuk açacağını düşünüyoruz.

Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Jean Jacques Rousseau - Emile "Bir Çocuk Büyüyor" PDF indir

Çocuk Hakları PDF indir

Ercüment Erbay - Çocuk Hakları PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ercüment Erbay – Çocuk Hakları PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül