Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir PDF Kitap İndir - Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir Kitap İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci PDF EPUB İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı Hakkında Bilgiler

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK çıkarmış olduğu Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabını PDF İndirEfsunlu Yüzbaşı İsmail Naci 19.06.2021 Pdf İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK ait olan Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı 19.06.2021 tarihinde Murat Özden Uluç tarafından yazılıp NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından basılmıştır. Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci kitabında toplamda 248 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı Özeti – Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı Açıklaması

Yakın Türk tarihimiz, katıldığı savaşlarda verdiği mücadelelerle vatan uğruna canını feda eden adı, sanı unutulmuş birçok kahramanla doludur. Yüzbaşı İsmail Naci, Mustafa Kemal’in doğduğu topraklarda dünyaya gelmiş, onunla aynı dönemlerde Manastır Askerî İdadisi ve İstanbul Mekteb-i Harbiyey-i Şahane’sinden mezun olmuş, 1904’te Selanik’te başlayan askerlik yaşamının Sakarya Meydan Muharebesi’ndeki şehadetiyle sonuçlanmasına kadar geçen süreçte birçok kahramanlığa imza atmış bir Türk subayıdır.
İsmail Naci; Selanik, Manastır ve Serez’de Jandarma Kumandanlığı görevleri sırasında Sırp, Bulgar ve Yunan çeteleriyle savaşmış, Kafkas Cephesi’nde Rus Ordusu ve Ermeni çetecilere karşı verdiği mücadeleler sonrası Mustafa Kemal Paşa’nın Diyarbakır’daki yaklaşık iki yıllık görev süresi boyunca onun yanında olmuş ve Silvan Jandarma Bölük Komutanı olarak görev yapmıştır. İsmail Naci, askerlik yaşamı boyunca ikisi Mustafa Kemal Paşa imzasıyla olmak üzere Osmanlı Devleti Padişahları tarafından birçok madalya ve nişan ile ödüllendirilmiştir. 1919 yılında Vezirköprü-Havza civarı Jandarma Karakol Kumandanı iken Millî Mücadale’ye katılmış, Merkez Ordusunda Rum Pontus çetelerine karşı mücadele etmiştir. Mustafa Kemal Paşa’nın emriyle cepheye çağrılan ve gelişleri teşekkür telgrafıyla kutlanan Bağımsız 48. Alayda Bölük Kumandanı olarak görev yaparken Sakarya Meydan Muharebesi Beştepeler-Beylikköprü Savunma Hattı’nda 25 Ağustos 1921 tarihinde şehit olmuştur. Aldığı son madalya olan Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyası’nda da yine Mustafa Kemal Paşa’nın imzası vardır.
Balkan Savaşı, Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nda her zaman en ön cephede olan İsmail Naci’ye silah arkadaşları tarafından, o kadar mücadeleye girip de mermi sağanağının altında mermi değmemesi, değse de bir an olsun yere yıkılmamasından dolayı bir lakap takılmıştı: “Efsunlu Yüzbaşı”.

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Atayurttan Anayurda Yörükler Gece Kitaplığı

Kitap Adı: Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci

Yayınevi / Marka: NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK

Yazar: Murat Özden Uluç

Basım Tarihi: 19.06.2021

Sayfa Sayısı: 248

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabı İndirme Linkleri – Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci PDF Google Drive İndirme Linki

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir - NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci PDF Yandex Disk İndirme Linki

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir - NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci PDF Alternatif İndirme Linki

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir - NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir

Rate this post

Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Efsunlu Yüzbaşı İsmail Naci Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül