Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Kitap İndir - Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Kitap İndir

Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiBir Başka Çeşme Pdf İndir – Bir Başka Çeşme PDF EPUB İndir

Bir Başka Çeşme Kitabı Hakkında Bilgiler

Bir Başka Çeşme Kitabı KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) çıkarmış olduğu Bir Başka Çeşme Kitabını PDF İndirBir Başka Çeşme 09.07.2021 Pdf İndir

Bir Başka Çeşme PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Bir Başka Çeşme kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bir Başka Çeşme Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) ait olan Bir Başka Çeşme kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Bir Başka Çeşme Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Bir Başka Çeşme Kitabı 09.07.2021 tarihinde Mehmet Nuri Bingöl tarafından yazılıp KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) tarafından basılmıştır. Bir Başka Çeşme kitabında toplamda 110 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Bir Başka Çeşme kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Bir Başka Çeşme Kitabı Özeti – Bir Başka Çeşme Kitabı Açıklaması

Mermer yalağının yanı acı yeşilden filizîye can atan yosun türleriyle kaplıdır. Çam ağacı ve türlü nebatlar el tutuşmak için oldukça da iştahlıdır. Dökülen altın renkli yaprakların yalakta yüzüşleri; baharda yeşil, güz mevsiminde ise kahverengi ve sarı gülüşleri. Bütün bunlarda, anlayacağınıza eminim, bir yığın şey görürdük.
Suların yalaktan taşarak baloncuklar teşkili, güneş altındayken minik bir şelale gösterme arzusuyla “koşturmaları”, oraya yorulmaya değerdi çok zaman.
Bahar gelince şahin dalışları, güz vakti ise karga haykırışları ne kapılar aralardı bizlere? Bilenlere meçhul değildi bunun cevabı.
Hele o ses? Sonbahar akşamlarında, yaz gecelerinde, kış günlerinde, bazen de baharın göbeğinde duyulan o şırıltılı çeşme sesi bizi nerelere götürürdü. Hâlâ oraya gidenlerimiz var çok şükür.
“Vefasızlık herkesin kârı mıdır?”
Yıllar mermer yalağı oymuş ama çeşme hâlâ kendini korumakta. Çeşmenin yanı yeşil, sarı ve kahverengi tonları ile sarmaş dolaş her zamanki gibi. Oluktan gelen ses zamanla zayıflamışa benziyor, önceleri gürüldeyen suyu da azalmıştır.
Çeşmeye yalnız olarak gittiğim zamanlar da olmuştur. O ziyaretlerim bile müşterek bir duyuşun eseriydi. Topluca vardığımız günler daha fazlaydı ama.
Geçenlerde yine oradaydım, çeşmenin; yalnız, yapayalnızdım. “Bizim tayfa”dan kimse yoktu yanımda. Benden sonra “sine sine” geldi; sırıtkandı, süklüm püklümdü. Elleri devamlı oğuşuyordu. Altın dişleri nasıl da parlıyordu. Siması dolgunca, gerdanı kat kat ve göbeği koskocaman.
Selamını aldım, merhabalaştık sonra da, “Nasılsın Hâlim?” dedim, “Sen de vefalı olanlardansın demek.”
“Öyledir.” diye cevapladı doğruca.
“Düşündüm de” dedi, “suyunun tadı epeyce güzel. Buraya kondurulacak bir dolum tesisiyle iyi getirisi olur çeşmenin.”

Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Aşık Kedi Çınar Yayınları

Kitap Adı: Bir Başka Çeşme

Yayınevi / Marka: KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY)

Yazar: Mehmet Nuri Bingöl

Basım Tarihi: 09.07.2021

Sayfa Sayısı: 110

Bir Başka Çeşme Kitabı İndirme Linkleri – Bir Başka Çeşme İndir

Bir Başka Çeşme Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Bir Başka Çeşme Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Bir Başka Çeşme PDF Google Drive İndirme Linki

Bir Başka Çeşme Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Bir Başka Çeşme PDF Yandex Disk İndirme Linki

Bir Başka Çeşme Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Bir Başka Çeşme PDF Alternatif İndirme Linki

Bir Başka Çeşme Pdf İndir - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir

Rate this post

Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Bir Başka Çeşme Pdf İndir – KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül