Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir PDF Kitap İndir - Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir Kitap İndir

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

Prof. Dr. Ali AYHAN. Prof. Dr. Macit ARVAS. Prof. Dr. Kunter YÜCE. Prof. Dr. M.Faruk KÖSE. Prof. Dr. Fırat ORTAÇ. – Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir isimli ve Yazarı Prof. Dr. Ali AYHAN. Prof. Dr. Macit ARVAS. Prof. Dr. Kunter YÜCE. Prof. Dr. M.Faruk KÖSE. Prof. Dr. Fırat ORTAÇ. olan kitabın pdf dosyasını paylaşma amacımız kitabın tanıtımını yapmaktır. Kitabın tanıtım halini buradan kontrol ederek kesinlikle orjinalini alıp daha iyi bir sonuca varmış olursunuz. Kitap olarak çözmenin PDF olarak çözmekten daha verimli olduğu tespit edilmiştir.

 • Paylaşımda bulunduğumuz Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir bu kitabın orjinalinin tanıtılması amaçlanmıştır.
 • Yayıncının talebi doğrultusunda kitaba ait tüm veriler sitemizden kaldırılacaktır.
 • Amacımız herhangi bir topluluğa zarar vermek değil sadece destek olmaktır.

Kitap Adı: Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir

Yazar Adı: Prof. Dr. Ali AYHAN. Prof. Dr. Macit ARVAS. Prof. Dr. Kunter YÜCE. Prof. Dr. M.Faruk KÖSE. Prof. Dr. Fırat ORTAÇ.

Çevirmen: Jonathan S. Berek

Basım Yılı: 2017

Telif Bildirimi: Telif Hakkı Uyarısı Bildirimi için Tıklayınız.

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir Hakkında Bilgi 

 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • ÖRNEK SAYFALAR
 • BENZER ÜRÜNLER

Berek Hacker’s Jinekolojik Onkoloji

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

Gözalıcı şekil ve çizimlerle Dünyanın en iyi jinekolojik onkoloji kitabı sizlerle buluşuyor. Tüm akademik kişi ve kurumlarca bu alanda çalışanlar için 1. Sırada kaynak kitap olarak gösterilmiştir.

Bu eser başlıca jinekolog onkologlar, jinekoloji onkoloji yandalı yapanlar, konsültan jinekologlar, tıbbı onkologlar ve uygulamaları jinekolojik kanser tedavisinin önemli bir komponentini içeren radyasyon onkologları için yazılmıştır.

Bu baskı önceki baskıların temel format ve stilini koruyarak dört kısıma ayrılmıştır; Genelprensipler, hastalık lokalizasyonları, medikal ve cerrahi konular ve hayat kalitesi. Birinci dereceden kanıtların olmadığı daha önceki basımlarda olduğu gibi kişisel önyargılardan arınarak, mevcut literatüre uygun olacak şekilde yazılmıştır.

İlgilinizi Çekebilir  Fetusun Kalp Atımının Elektronik İzlemi ve Değerlendirilmesi PDF indir

Cerrahinin bütün alanlarındaki önemli gelişmelerle birlikte,  medikal onkolojinin  de tıbbın resmi  bir yan dalı olarak yerleşmesiyle jinekolog onkologun rolü multidisipliner bir takımın lideri konumuna dönüşmüştür.  Takım sadece çeşitli medikal uzmanları değil aynı zamanda  onkoloji hemşireleri ve psikologlar, sosyal hizmet çalışanları, fizyoterapistler ve diyetisyenleri içeren paramedikal personeli kapsamaktadır.

İleri evre over kanserinin cerrahi yönetimi bütün makroskopik metastatik hastalığın rezeke edilmesi ihtiyacı üzerine daha fazla önem verilmesiyle daha radikal hale gelmiştir. Bu durum seçili vakalarda hepatobiliyer ve hatta torasik cerrahların katılımını gerekli kılmıştır. Diğer yandan vulvar, servikal ve endometrial kanserlerde lenf nodlarına bazıları tarafından daha konservatif bir yaklaşım önerilmiştir ve bu konseptler yeni baskıda belirtilmiştir. 

 • Bütün bölümler ayrıntılı olarak tekrar gözden geçirilip güncelleştirilmiştir
 • Yeni yazarların katkıları üzerinde özellikle durulmalıdır. Robotic cerrahi yaygın olarak uygunlanmaktadır ve Bu tekniğin önde gelen taraftarları Kanada’dan Joshua Press ve Walter Gottlieb tarafından yazılan yeni bir bölüm bu konuya ayrılmıştır. Bu bölümdeki cerrahi teknikler kısmına Pragdan, uluslararası bilinirliği olan  cerrah David Cibula ve Stanforddan Amer Karam katkıda bulunmuşlardır.
 • Servikal kanseri öncülerinin biyolojisinde değişen konseptler, hpv aşısının daha yaygın kullanılması ve servikal kanser tarama kılavuzlarının yenilenmesi Michael Campion ve  kanser taramasında uluslararası otorite olan yardımcı yazar Karen Canfell tarafından belirtilmiştir. Gebelikte kanser bölümü bu alanda yaygın çalışmaları olan Belçikadan Frederic Amant ve Budapeşteden Laszlo Ungar tarafından yeniden yazılmıştır.
 • Jinekolojik malignitelerde çok disiplinli yaklaşımda , Houstunda  M-D Anderson Hastanesinden radyasyon onkoloğu Patricia Eifel tarafından vulvar ve vajinal kanser  ile ilgili bölümde  Antwerpten medical onkolog Jan Vermorken tarafından  servikal kanserler  ile ilgili bölümde ve Sydneyden medical onkolog Michael Friedlander  tarafından uterin, ovaryan ve germ hücreli tümörleri ile ilgili bölümde katkıda bulunmuşlardır. 
 • Kemoterapi ile ilgili bölüm Royal Kadın Hastanesinde son 25 yıldır medical onkolog konsültanı olarak çalışan Dr. Friedlander tarafından geniş çaplı olarak revize edilmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Tarihçesi

Stok Kodu
9786057682451

Fiyat

60,00 TL

Postpartum Kanamalar

Stok Kodu
FGHKLPV4

Fiyat

420,00 TL

Cinsel Tıp ve Genital Estetik

Stok Kodu
9786057607874

Fiyat

180,00 TL

Atlas Pelvik Anatomi Jinekolojik Cerrahi

Stok Kodu
9786054477326

Fiyat

349,00 TL

Adölesan Jinekoloji

Stok Kodu
DJMTX367

Fiyat

125,00 TL
İndirimli
124,00 TL

Disaia Klinik Jinekolojik Onkoloji

Stok Kodu
9786053355212

Fiyat

595,00 TL

Jinekoloji ve Obstetrik Sivaslıoğlu

Stok Kodu
9786057607546

Fiyat

125,00 TL

Kadın Sağlığında Klinik Aromaterapi

Stok Kodu
9786052369104

Fiyat

85,00 TL

Hemşire ve Ebeler İçin Doğum ve Kadın Sağlığı Uygulama Rehberi

Stok Kodu
9786052822777

Fiyat

49,00 TL

Obstetrik ve Jinekolojik Aciller

Stok Kodu
9786057607140

Fiyat

115,00 TL

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir

NOT: İndirmede problem yaşarsanız lütfen yorum olarak yazınız.

Rate this post

Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Berek & Hacker Jinekolojik Onkoloji PDF indir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül