Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAyaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı Hakkında Bilgiler

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabını PDF İndirAyaşan Kem Gözler Çağı 18.06.2021 Pdf İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Ayaşan Kem Gözler Çağı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Ayaşan Kem Gözler Çağı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı 18.06.2021 tarihinde Gürsel Korat tarafından yazılıp YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Ayaşan Kem Gözler Çağı kitabında toplamda 160 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Ayaşan Kem Gözler Çağı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı Özeti – Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı Açıklaması

Ayaşan-Kem Gözler Çağı, usta yazar Gürsel Korat’ın Kunday-Gölgeler Çağı kitabının devamı niteliğinde. Arka planda Moğol istilaları altında inim inim inleyen bir yıkımın eşiğindeki Anadolu’da Ak Şamanlar ile Kara Şamanların mücadelelerini anlatan bu sürükleyici kitap, aslında zamanlar üstü değerlere odaklanıyor: İyilik, doğruluk, doğa ve bilim sevgisi, insanlığın geleceğine duyulan kaygı ve aşk.
Kunday ile Ayaşan’ın aşkıyla Gürsel Korat gençlerin hem düşüncelerine hem de kalplerine dokunurken, bir özgürleşme ve büyüme hikâyesi anlatıyor.
Ayaşan-Kem Gözler Çağı’na Aysu Koçak’ın resimleri eşlik ediyor.
 
TADIMLIK
Hızır sesini yükseltti: “Bilimi sevmiyor, düşünceden nefret ediyorsunuz. Her şeyi kendi çıkarınız için düşünemezsiniz. Sizin geleceği görme gücünüzü bir zamanlar bunun için yasakladık.”
Nazar sırıttı: “Ben geleceği görüyorum zaten. Artık bu yasağı kaldırmanız için uğraşacak değilim.” Sonra döndü ve oğluna seslendi: “Çıtak duydun mu, bilimi sevmem gerekiyormuş! At gölgeli Hızır’la, bal arısı gölgeli mimar İmhotep bir türbede oturup bilim konuşacaklar, biz de bunu seveceğiz, öyle mi?”
Hızır şaşırdı: “Bunu nereden biliyorsun?”
Nazar kahkaha attı: “Geleceği görüyorum dedim, inanmadın. Geçmişi görüyorum dersem yine inanmazsın.”
Yalan söylüyordu ama inandırıcıydı Nazar. Hızır’ın yüreği daraldı, korkunç bir şeydi bu. Nazar bilinmeyen güçler elde etmiş görünüyordu ve durdurulması olanaksızdı. Son bir gayretle “Ak Şamanları yok ettiğiniz anda, insanların hiç gölgesi kalmayacak. Biz kötülük yapmayı bilmeyenleriz. Bizi yok etmek için hiçbir haklı gerekçeniz yok.”
“Var, bizi engellediniz.”
“Sizin kötülük yapmanızı engelledik.”

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Baskın Destek Yayınları

Kitap Adı: Ayaşan Kem Gözler Çağı

Yayınevi / Marka: YAPI KREDİ YAYINLARI

Yazar: Gürsel Korat

Basım Tarihi: 18.06.2021

Sayfa Sayısı: 160

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabı İndirme Linkleri – Ayaşan Kem Gözler Çağı İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Ayaşan Kem Gözler Çağı PDF Google Drive İndirme Linki

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir - YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir - YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Ayaşan Kem Gözler Çağı PDF Alternatif İndirme Linki

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir - YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Ayaşan Kem Gözler Çağı Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül