AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme Linkiİçerikler

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – AKP Ekonomide Ne Yaptı PDF EPUB İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı Hakkında Bilgiler

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı İMGE KİTABEVİ YAYINLARI çıkarmış olduğu AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabını PDF İndirAKP Ekonomide Ne Yaptı 14.07.2021 Pdf İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan AKP Ekonomide Ne Yaptı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İMGE KİTABEVİ YAYINLARI ait olan AKP Ekonomide Ne Yaptı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı 14.07.2021 tarihinde İbrahim Ekinci tarafından yazılıp İMGE KİTABEVİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. AKP Ekonomide Ne Yaptı kitabında toplamda 456 sayfa bulunmaktadır. Sizler için AKP Ekonomide Ne Yaptı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı Özeti – AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı Açıklaması

Ekonomi gazetecisi İbrahim Ekinci, bu kitabı sert bir teşhisle başlatıyor: “31  Mart veya Topçu Kışlası, 100 yıl sonra AKP kılığında  dönmüştür. Bu parti tarih nehrini geri akıtmaya çalışıyor.”
Bu teşhis, kritik bir soruyu gündeme getiriyor: Türkiye bu yeni yönelim ile nereye gidebilir; nereye gidiyor? İbrahim Ekinci, yanıtı, ikinci bir soru içinde (ve kitabın başlığında) arıyor: AKP ekonomide ne yaptı? Kitabın içeriği, böylece, Cumhuriyet’in siyasal İslam ile yüzleşmesinin ekonomik bilançosunu veriyor.
Bu bilanço, yirmi yıla yaklaşan AKP iktidarının ekonomik uygulamalarının kritik, tipik örneklerine mercek tutularak çıkarılıyor. Titiz ve olgun ekonomi gazeteciliği ile İbrahim Ekinci, iktidar gücünün astronomik rantların oluşumuna yaptığı katkıya; bunların pervasızca paylaşımına ışık tutuyor.
Ortaya, sınırsız, ölçüsüz bir vurgun ve kapkaç düzeni çıkıyor. Servet dağılımı, burjuvazinin en parazit öğeleri lehine dönüştürülmüştür. Kapitalizm tarihinin en ilkel “el koyma” yöntemleri, 21’nci yüzyıl Türkiye’sinde hortlamıştır.  Ekonomi, uzun vadeli dinamizmini yitirmiş; kurumları, işleyişi ile iğreti bir yapı oluşturmuştur.
AKP Ekonomide Ne Yaptı kitabı, bu dönüşümü tekil, canlı olaylarla anlatıyor; betimliyor. İlgiyle, öğreterek, düşündürerek okunacaktır.
                                                                                                     Korkut Boratav
AKP iktidarının ekonomi politikalarına eleştiri getirildiği zaman genellikle, “ama yol yaptılar” yanıtı verilir. Elinizdeki bu kitabı okuduğunuzda kelimenin mecazi anlamıyla AKP’nin “yol yaptığını (avutmak)” açıkça göreceksiniz. Kamu kaynaklarının istedikleri kişilere aktarılması için nasıl bir sistem kurulduğu somut bilgilerle sunulmuş. İhale Kanunu’nda yapılan değişikliklerden, kamu kurumlarının işlevsiz hale getirilmesine, KÖİ’lerden, “Vakıf” kurmaya bütün süreçler bu amaç için oluşturulmuş. Kitabı bitirdiğinizde  bu “yolların” nasıl kurgulandığını, kaynakların nasıl aktarıldığını, servet transferinin nasıl vahşice yapıldığını görecekseniz.

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Kim Bu Süleymancılar Pdf İndir - OKU-YORUM Pdf İndir

Kitap Adı: AKP Ekonomide Ne Yaptı

Yayınevi / Marka: İMGE KİTABEVİ YAYINLARI

Yazar: İbrahim Ekinci

Basım Tarihi: 14.07.2021

Sayfa Sayısı: 456

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabı İndirme Linkleri – AKP Ekonomide Ne Yaptı İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

AKP Ekonomide Ne Yaptı PDF Google Drive İndirme Linki

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir - İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı PDF Yandex Disk İndirme Linki

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir - İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir

AKP Ekonomide Ne Yaptı PDF Alternatif İndirme Linki

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir - İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


AKP Ekonomide Ne Yaptı Pdf İndir – İMGE KİTABEVİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül