Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Kitap İndir - Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Kitap İndir

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiAkhilleus’un Şarkısı Pdf İndir

Akhilleus’un Şarkısı Kitabı Hakkında Bilgiler

Akhilleus’un Şarkısı Kitabı İTHAKİ YAYINLARI çıkarmış olduğu Akhilleus’un Şarkısı Kitabını PDF İndirAkhilleus’un Şarkısı 18.06.2021 Pdf İndir

Akhilleus’un Şarkısı PDF indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Akhilleus’un Şarkısı kitabının ücretsiz pdf dosyasını indirebilirsiniz.

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Akhilleus’un Şarkısı Kitabının PDF Dosyasını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İTHAKİ YAYINLARI ait olan Akhilleus’un Şarkısı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

Akhilleus’un Şarkısı Kitabı Hakkında Daha Fazla Bilgiler

Akhilleus’un Şarkısı Kitabı 18.06.2021 tarihinde Madeline Miller tarafından yazılıp İTHAKİ YAYINLARI tarafından basılmıştır. Akhilleus’un Şarkısı kitabında toplamda 376 sayfa bulunmaktadır. Sizler için Akhilleus’un Şarkısı kitabının PDF indirme bağlantısını aşağıya ekledik. Kolay bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Akhilleus’un Şarkısı Kitabı Özeti – Akhilleus’un Şarkısı Kitabı Açıklaması

2012 Orange En İyi Roman Ödülü Kazananı
 
Tanrılar beni küçük yaşımda sürdüler yuvamdan, itiraz edemedim; çelimsiz,
beceriksiz, silik bir evlattım. Söyleyecek söz bulamadım, alt tarafı bir ölümlüydüm. Yalnız kalmanın, yenik düşmenin nasıl bir şey olduğunu bilirdim sadece. Sen böyle yenikken başkasının iyi talihinin nasıl diken gibi battığını da.
Lakin kader örgüm henüz sonlanmamıştı. Sürgünüm Aristos Achaion’un yanına, güzelliğinin güneşi dibinde diz çökmeye çıkmıştı. Mağlup olmuştum lakin böyle bir güzellik karşısında mağlup olmaktan kim utanır ki? Hikâyelerimizde o en iyimiz, en kahraman, en kuvvetlimiz olarak geçer. Hikâyelerimize göre bunun sebebi damarlarında akan ilahi kandır. Hikâyelerimiz yaşlılar tarafından ateş başlarında anlatılır, kahramanlardan bahseder ama kahramanlar yaşlanmaz hiç.
 
Hikâyelerimizde savaşı yiğit Akha’ların kazandığı anlatılır…
 
Hikâyelerimiz gerçeği söylemiyor. Savaşın kazananı olmaz. Çağlar geçer, üstümüzde takımyıldızlar dönüp durur, ayla güneş her zamanki yollarını bitkin takip eder ve biz, biz felakete uğramışlar, biz sevdiğinden ayrı düşmüşler aşkın içimizi titreten şarkısı kulağımızda, huzursuz yatarız düştüğümüz yerde.
 
Ben, Kirke’nin yazarı Madeline Miller, Akhilleus’un Şarkısı’nda, şanı için hayatından vazgeçen yarı tanrı Akhilleus’u, can yoldaşı Patroklos’u ve Troya Savaşı’nı; kralların, tanrıların, savaşçıların destanını iki âşığın gözünden anlatıyor.
“Madeline Miller, çarpıcı ve tutkulu aşklarını Homeros’un sürükleyici manzum destanı kadar sade ve incelikli diliyle aktararak, bu iki genç adamın efsanelerde değil, gerçeklikte var olduğuna bizi ikna etmeyi başarıyor. Bu sayede isimlerini, 3000 yıldır anlatılagelen bu hikâyeyi zenginleştirerek bir sonraki nesle de aktarıyor.”
–Mary Doria Russell, Serçe’nin yazarı
 
“İlyada ve öncesindeki olayların Patroklos gözünden sürükleyici bir yeniden anlatımı; elden bırakması zor bir kitap, klasik eser sevenler özellikle Tanrıça Thetis karakterinin özündeki vahşi yan ve antik dönem esintisiyle büyülenecek.
–Donna Tartt, Saka Kuşu’nun yazarı
 
“Akhilleus’un Şarkısı, İlyada destanını daha önce hiç okumadığınız denli gerçekçi bir tarihsel ve fantastik anlatımla ortaya koyuyor…”
–Instinct Magazine

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir İçin Telif Hakkı ve benzeri durumlar için bizlerle mailden iletişime geçebilirsiniz.(Görsele tıklayarak kolaylıkla bizlere mail atabilirsiniz.)

İlgilinizi Çekebilir  Tipi Vladimir Sorokin Can Yayınları

Kitap Adı: Akhilleus’un Şarkısı

Yayınevi / Marka: İTHAKİ YAYINLARI

Yazar: Madeline Miller

Basım Tarihi: 18.06.2021

Sayfa Sayısı: 376

Akhilleus’un Şarkısı Kitabı İndirme Linkleri – Akhilleus’un Şarkısı İndir

Akhilleus’un Şarkısı Kitabının indirme en güncel indirme linklerini sizler için aşağıda derledik. Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndirmek için aşağıdaki indirme linklerini kullanabilirsiniz. Lütfen indirme linkleri çalışmıyor ise bizlere yorumlar kısmından yazın. Kırık linkler her saat başı düzeltilmektedir.

Akhilleus’un Şarkısı PDF Google Drive İndirme Linki

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Akhilleus’un Şarkısı PDF Yandex Disk İndirme Linki

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Akhilleus’un Şarkısı PDF Alternatif İndirme Linki

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir - İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir

Rate this post

Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir Ücretsiz PDF İndir Google Drive İndirme Linki


Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Yandex Disk İndirme Linki


Akhilleus’un Şarkısı Pdf İndir – İTHAKİ YAYINLARI Pdf İndir PDF Alternatif İndirme LinkiDENEDİĞİNİZ LİNK ÇALIŞMIYORSA LÜTFEN FARKLI BİR LİNKTEN İNDİRMEYİ DENEYİN.

Yorum yapın

Google+ Sitemap Pdf Kitap İndir
Robots Alexa TR
We Google
Viski Fiyatları Geçici Mail ilahi sözleri minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir Fantazi Gecelik SMM Panel youtube mp3 dönüştürücül